Apartmány v blízkosti přehrady Mšeno

Apartmány Podzimní Idylka v městě Jablonec nad Nisou, které leží na úpatí Jizerských hor. Ubytování se nachází v klidné části města, méně než 15 minut chůze od přehrady Mšeno.

Město samotné nabízí řadu možností vyžití, jak sportovního, tak i kulturního. Sportovci ocení blízký plavecký bazén, sportovní areál Břízky, vodní nádrž Mšeno a samozřejmě skiareály Jizerky a Ještěd, jakož i běžkařské trasy v okolí. O kulturní nadšence se stará městské divadlo a Galerie Belveder, milovníky historie potěší Muzeum obrněné techniky Smržovka a Muzeum skla a bižuterie. Oblíbenými turistickými cíli jsou také vrcholy Černá studnice a Bramberk. Pokud si naplánujete výlet do Liberce, můžete navštívit botanickou i zoologickou zahradu a také aquapark Babylon. Nevynechejte ani zámky Sychrov, Hrubý Rohozec, Svijany a Hrubá Skála.

Celoročně nabízíme ubytování ve dvou apartmánech. Jeden z apartmánů je samostatně stojící zahradní domek, druhý je zřízen v přízemí domu, kde bydlí majitelé. Celkově se u nás může ubytovat až 14 hostů.

Apartmán 1 je zahradní domek vhodný pro 4 - 6 osob. Kromě 4 samostatných lůžek v ložnici v podkroví slouží jako další dvoulůžko rozkládací gauč v obývací místnosti v přízemí. Tato je také vybavena televizí se satelitním příjmem a nachází se zde i kuchyňský kout a jídelní posezení. V rámci kuchyňského koutu Vám poslouží elektrická dvouplotýnka, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice a lednice. Samozřejmostí je koupelna se sprchovým koutem a toaletou.
 
Apartmán 2 je větší, určený pro 6 - 8 hostů. V ložnici si odpočinete na patrové posteli a dvou samostatných lůžkách, další dvě lůžka a rozkládací pohovku pro dvě osoby najdete v obývací místnosti, kde se také můžete podívat na televizi se satelitním příjmem. V kuchyni je Vám k dispozici plynový sporák, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice a lednice. Koupelna v tomto apartmánu je vybavena vanou a toaletou.

V obou apartmánech je dostupné bezplatné WiFi připojení na internet. V případě pobytu s malými dětmi Vám můžeme poskytnout dětskou postýlku a vysokou židličku. Na zahradě najdete posezení s grilem a ohniště. Zahrát ti zde můžete například badminton. K dispozici jsou 3 parkovací místa. Rádi Vás přivítáme v Apartmánech Podzimní Idylka!