Apartmány a pokoje na samotě, u lesa

Nově vybudované Apartmány Ralsko jsou situovány do klidného prostředí obce Ralsko, na samotě, u lesa, v bývalém vojenském prostoru a v dnešní Bažantnici Ploužnici, kde se konají hony již od roku 2001. Přímo od nás dovidíte až na vrch Ralsko.

Okres Česká Lípa je ideální na provádění více volnočasových aktivit - cyklistiku či pěší turistiku. Nevynechejte ani turistiku na zmíněný vrch nebo výlety na turistami vyhledávané místa Máchovo kraje - na hrad Bezděz, Máchovo jezero či hrad Houska. Koupání je možné ve vodní nádrži Horka - Stráž pod Ralskem. Po dohodě Vám umíme zajistit půjčení lodí a výlet na meandry řeky Ploučnice.

Náš dřevěný apartmánový komplex nabízí ubytovací kapacitu pro maximálně 33 hostů. Poloha našeho objektu ho předurčuje na pobyty s dětmi, mladých lidí, seniorů, cyklistů, i tak pro firemní školení, svatby či rodinné oslavy. Vybrat si můžete:

- čtyři přízemní 2-lůžkové pokoje, každý se dvěma samostatnými lůžky, televizí a vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou,
- šest 4-lůžkových apartmánů, přičemž každý disponuje ložnicí s manželskou postelí, obývací místností s televizí a pohovkou (sloužící pro přespání 2 osob). Také je v každém apartmánu plně vybavený kuchyňský kout a koupelna se sprchovým koutem a toaletou. V apartmánech na přízemí jsou terasy, na patře zas balkóny.

V přízemí se nachází velká společenská místnost s krbem, televizorem, sezením a barovým pultem. V ní nabízíme možnost kouření. Tato místnost slouží i jako kongresová, její součástí je interaktivní tabule. Po dohodě Vám umíme zajistit kompletní stravování (v naší kuchyni - při pronájmu celého objektu je Vám plně k užívání) i prohlídku bažantnice či statku. K dispozici je u nás jedna přistýlka, dětská postýlka, vysoká židle. Von nechybí terasa s posezením a grilem i domácí zvířata a koníky. Lov ryb je možný v sousedních revírech. Areál je oplocený a přístup je umožněn pouze ubytovaným hostům. Parkování aut je v areálu.

Klid a příjemné prostředí v srdci přírody najdete přímo u nás. Tak přijďte a prožijte báječné chvilky v tichém prostředí na samotě, u lesa. Těšíme se na Vás!


Neakceptujeme: Partie mladých lidí