Rodinné apartmány u sjezdovky (Beskydy)

Naše moderní Apartmány Razula - to je místo klidu i aktivního odpočinku v nádherné krajině CHKO Moravskoslezské Beskydy, v obci Velké Karlovice, přímo na svahu místního Ski areálu Razula.

Celoročně se můžete přijít ubytovat do našich Apartmánů Razula, jejichž maximální kapacita ubytování je 53 osob (29 pevných lůžek a 24 přistýlek). Na výběr máte:
- osm 2-lůžkových studií,
- jedno 3-lůžkové studio,
- jeden 2-lůžkový apartmán,
- jeden 4-lůžkový apartmán,
- jeden 4-lůžkový ateliér s galerií.

V každé ubytovací jednotce se dají navíc využívat dvě přistýlky v podobě rozkládacího gauče. Každá ubytovací jednotka má plně vybavenou kuchyňskou linku (el. spotřebiče a kuch. nádobí). Samozřejmostí je také televizor a WiFi připojení na internet. Maximální pohodlí během pobytu poskytuje vlastní koupelna (buď se sprchovým koutem nebo vanou) a toaletou. Ubytovací jednotky nabízejí klientům příjemné pohledy na okolní krajinu.

Ve společných prostorách si můžete odložit Vaše lyže, kolo. Při dlouhodobém ubytování můžete využívat samostatný zděný sklep. Ke každému studiu i apartmánu přísluší jedno parkovací místo. Pro bližší informace ohledně aktualizace objektu, prosím, kontaktujte přímo ubytovatele. Těšíme se na Vás!

A co nabízí okolí? Určitě můžete využít trasy určené pro cyklisty nebo turisty. Dostat se můžete až na Malý Smrk, Velký Javorník nebo Lysou horu. Navštívit můžete také skanzen v Rožnově pod Radhoštěm. Nadšenci historie si přijdou na své během návštěvy Karlovského muzea i Památníku Kladnatá. Velké Karlovice a jejich blízké okolí se v zimě stávají rájem lyžařů, Ski areál Razula, Ski areál Bílá, Ski areál Pustevny a mnoho dalších možností.