Moderné apartmány na Šumavě

Apartmány ve Stožci, jak samotný název napovídá, najdete v obci Stožec, v okrese Prachatice. Obec leží v jižní části Šumavy na německých hranicích, nedaleko vodní nádrže Lipno a rakouských hranic.

V blízkosti apartmánů, u Penzionu Pstruh, můžete po domluvě využít tenisový kurt. V letním období doporučujeme vydat se do Nové Pece, ze Stožce sem vede jedinečná 16 km dlouhá cesta upravená pro inline bruslaře, využívají ji však i cyklisté a pěší turisté, trasa vede podél řeky. Pokud nejste sportovně založení, můžete na výlet od Nové Pece vyrazit i vláčkem. Pro cyklisty je určena i nenáročná trasa podél Schwarzenberského kanálu nebo náročnější výlet na Plešné jezero. V případě, že se chcete v létě vykoupat, Vaše kroky by měly směřovat ke Křišťanovickému rybníku nebo rovnou k přehradě Lipno. Pokud se k nám chystáte v zimě, očekává Vás Skiareál Strážný i SKI Libín. Na strojově upravované běžkařské tratě natrefíte jen 50 m od objektu.

Celoročně nabízíme ubytování ve dvou apartmánech, jednom pro tři osoby a druhém pro pět osob. Apartmány jsou funkčně zařízeny a poskytují vše, co potřebujete pro Vaši dovolenou.

Apartmán TEREZKA je menší ze dvou apartmánů, je tvořen jednou místností, která se skládá z obývacího prostoru a ložnicové části (s manželskou postelí), kterou je možné zcela oddělit posuvnými dveřmi. K zařízení obývacího prostoru patří jídelní stůl, televize a gauč, který po rozložení slouží jako dvojlůžko. V apartmánu JANA najdete tři místnosti, jednu samostatnou ložnici s manželskou postelí a samostatným lůžkem, obývací místnost s televizí a rozkládacím gaučem a kuchyni.

Kuchyňský kout v apartmánu TEREZKA a kuchyň v apartmánu JANA jsou zařízeny podobně, v obou Vám poslouží keramická varná deska, elektrická a mikrovlnná trouba, lednice s mrazákem, rychlovarná konvice a kávovar (v apartmánu JANA Nespresso kávovar s 10 kapslemi zdarma). Neodmyslitelnou součástí každého apartmánu je koupelna se sprchovým koutem a toaletou.

Ke každému apartmánu přísluší balkon s posezením. Hosté ubytovaní v apartmánu JANA mají k dispozici garáž pro jedno auto, kde je možné uložit i kola nebo lyže. K apartmánu TEREZKA náleží jedno parkovací místo na parkovišti u objektu (za závorou) a kóje ve sklepě, kterou je možné využít pro úschovu sportovního vybavení.