Apartmány s terasou v Krkonoších!

Srdečně Vás vítáme v našich Apartmánech Svoboda, nacházejících se v oblíbeném lyžařském městě Svoboda nad Úpou. Město leží v malebném Královéhradeckém kraji a láká své návštěvníky nejen známým lyžařským střediskem, ale i jinými pestrými možnosti zajímavého trávení volného času.

Celoročně Vám poskytujeme útulné ubytování s celkovou kapacitou 16 lůžek (včetně přistýlek) ve třech moderních apartmánech:
- pětilůžkový apartmá č. 1,
- pětilůžkový apartmá č. 2,
- čtyřlůžkovém apartmánu č. 3.

Apartmány jsou v podstatě stejné. Ve všech si dopřejete klidný spánek po zajímavě stráveném dni v ložnici s manželskou postelí. První a druhý apartmán navíc disponují palandou, ideální pro jednoho dospělého nebo dvě děti. Další dvě lůžka využijete v obývací místnosti na pohodlné roztahovací pohovce (ve všech apartmánech). Během dne ji využijete na slastné lenošení při sledování televize se satelitním příjmem. Můžete poslouchat i rádio s CD přehrávačem nebo vyjít na balkon a terasu s posezením vedoucí do vlastní zahrádky. Nadýcháte se zde čerstvého vzduchu, pookřejete pohledem na okolí, trošku se protáhnete.

Plně vybavený kuchyňský kout potěší milovníky kvalitní domácí stravy. Zařízený je keramickou varnou deskou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, ledničkou, myčkou nádobí a jídelním sezením. Soukromá koupelna je pro každý apartmán samozřejmostí (sprchový kout, umyvadlo, pračka, sušička, toaleta). V celém objektu jsme zajistili bezplatné WiFi připojení na internet. Lyžaři a cyklisté odloží svou sportovní výbavu v úschovně. Auta zaparkujete buď na bezplatném veřejném parkovišti přímo u apartmánového domu nebo v podzemní garáži (za příplatek).

Jen pár metrů od nás se nachází skvělá restaurace, ve které se chutně vystravujete. Zároveň se zde dá zahrát minigolf. Fantastická poloha ubytování Vás vyžene na toulky po bližším i vzdálenějším okolí. Romantické procházky, turistika, cykloturistika, koupání, lyžování, poznávání přírodních krás, atrakcí a památek, nudit se tady nebudete! Doporučujeme návštěvu Farmaparku Mochomůrka, Přírodní památky Slunečná stráň, Modrých kamenů, Lysečinské skalní jehly, Stezky korunami stromů Krkonoše, Lesního hrádku Aichelburg, Černé hory, Celní jeskyně, Tvrzu Stachelberg i Rolandovy vyhlídky.

V Janských lázních se necháte hýčkat a rozmazlovat, nabijete se tak novou pozitivní energií. V letních měsících se osvěžíte na Letné plovárně Retropark Mladé Buky - Sejfy nebo na Koupališti Trutnov. Fanoušci zimních sportů si zase zamilují zasněžené svahy přilehlých lyžařských středisek - Ski areál Svoboda nad Úpou, Černá hora - Janské Lázně, Mladé Buky, Skiport Velká Úpa, Černý Důl a mnohé jiné.

Pevně ​​věříme, že pobyt strávený v Apartmánech Svoboda si zapamatujete jako jednu z Vašich nejmilejších dovolených a opět se k nám rádi vrátíte! Těšíme se na Vaši návštěvu!