Moderní apartmány v srdci Šumavy

Naše současným trendům podléhající Apartmány Tina a Zdenka Stožec můžete najít v klidné obci Stožec, která leží na Šumavě.

Okolí je tak ideální pro cyklo i pěší turistiku. Obec vznikla jako dřevařská lokalita, čeho pozůstatky si můžete všimnout i na unikátní Stožecké kapli. Navštěvované cíle turistů jsou Schwarzenberský plavební kanál, Medvědí stezky, Soumarský rašeliniště, Plešné jezero i Boubínský prales s rozhlednou. V létě si zaplavete ve vodní nádrži Lipno, Chlumským rybníku i Křišťanovickom rybníku. V zimě si můžete vyrazit na běžky nebo i jít na lyže na svahy středisek Mitterdorf, České Žleby, Strážný.

Během celého roku máme v provozu dva Apartmány Tina a Zdenka, jejichž celková kapacita je 7 osob. Apartmán Tina je 3-lůžkový (manželská postel a rozkládací křeslo pro jednu osobu), v přízemí. Apartmán Zdenka je situován na třetím nadzemním podlaží a určený je pro maximálně 4 osoby (manželská postel a rozkládací pohovka pro dvě osoby).

Apartmány jsou až na rozložení lůžek vybaveny podobně. V každém si jídla připravíte v kuchyňském koutě, kde je keramická varná deska, mikrovlnná trouba, lednice, myčka nádobí a jídelní posezení. Každý apartmán disponuje také televizorem se satelitním příjmem a vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Apartmán Zdenka má navíc obývací prostor (s LCD televizorem a gaučem). Z apartmánu Zdenka si užijete jedinečné výhledy z posezení na terase.

Všude jsme zajistili WiFi připojení na internet zdarma. V exteriéru ubytování je ke každému apartmánu vyhrazené jedno parkovací místo. U nás si můžete uschovat kola a lyže ve sklepních prostorách. Pokud jste se rozhodli poznávat zákoutí Národního parku Šumava, přijďte se ubytovat k nám. Těšíme se na Vás!