Apartmány přímo v lázeňském centru

Apartmány U Gejzíru najdete v lázeňském centru města Karlovy Vary, v blízkosti slavných kolonád, galerií a divadel.

Ve slavném lázeňském městě se určitě najde něco pro každého. Téměř povinností je při návštěvě Karlových Varů absolvování lázeňských procedur a návštěva kolonád, k nejvyhledávanějším patří Karlovarské Vřídlo, proud vařící vody vytřiskující do výšky 12 metrů. Mezinárodní filmový festival je známý nejen u nás ale i ve světě a láká návštěvníky z blízka i daleka. Sportovně založené návštěvníky zlákají bazény, tenisové kurty i golfová hřiště. Pokud k nám vyrážíte v zimě, doporučujeme vyzkoušet skiareály Merklín a Potůčky. Milovníci přírody se jistě rádi vyberou do přírodní rezervace SOOS, která je známá bahenními sopkami a také výskytem vzácných druhů rostlin.

Během celého roku Vám nabízíme ubytování ve dvou apartmánech:
- Apartmánu Tržiště 380/29 A s jednou ložnicí, s kapacitou 2 + 2 osoby (manželská postel + dvě přistýlky na gauči),
- Apartmánu Tržiště 380/29 B se dvěma ložnicemi, s kapacitou 4 + 3 osob (dvě manželské postele + tři přistýlky na gauči).

Ve všech ložnicích se nachází televize se satelitním příjmem a posezení s konferenčním stolkem. V obou apartmánech Vám poslouží vybavená kuchyň, kde najdete plynový sporák, mikrovlnnou troubu, lednici s mrazákem, rychlovarnou konvici a kávovar. Ke každému apartmánu náleží koupelna se sprchovým koutem a toaletou. K dispozici je Vám také pračka a žehlička. Ve všech apartmánech je zajištěn bezplatný WiFi přístup k internetu. Na požádání Vám připravíme dětskou postýlku.

Naši hosté mají možnost si u nás zapůjčit kola či hole na nordic walking. Po dohodě pro Vás zajistíme golfového trenéra a vybavení či mnoho dalších sportovních aktivit v okolí.

Přijďte si k nám užít aktivní relax v Karlových Varech. Rádi Vás přivítáme v Apartmánech U Gejzíru!