Moderní apartmány na Třeboňsku

Přijeďte a prožijte fantastickou dovolenou v našich moderních Apartmánech u Růženky, které se nacházejí v klidné části městečka Kardašova Řečice. Apartmány jsou ideální nejen pro skupinku hostů, a to díky velké společenské místnosti či prostoru na grilování, jakož i pro rodinky s dětmi. Hned vedle apartmánů je velké hřiště pro nejmenší a malý lesoparčík.

Celoročně můžete přijít a ubytovat se v našich Apartmánech u Růženky, jejichž maximální kapacita je 15 osob. Na výběr máte apartmány:
- zelený a žlutý, každý jeden pro 4 osoby v přízemí,
- červený a modrý, oba v horním patře, červený pro 3 osoby a modrý pro 4 osoby.

Součástí každého jednoho apartmánu je kromě příslušného počtu lůžek (vždy manželská postel + ve třech apartmánech oddělená lůžka a v jednom druhá manželská postel) i vlastní kuchyňka. V kuchyňce se nachází elektrický vařič, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, jídelní posezení a základní kuchyňské vybavení. Samozřejmostí každého apartmánu je vlastní koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Nechybí ani bezplatné Wi-Fi připojení na internet.

V prvním patře se nachází sezení na balkoně s výhledem na dvůr a lesoparčík. Venku si zas odpočiňte na venkovní pergole s grilem a ohništěm. Pro všechny hosty je přístupná uzamykatelná úschovna na jízdní kola. Dětičky se mohou zahrát na bohatě vybaveném dětském hřišti hned vedle apartmánového domu. Parkování vozidel jsme zajistili na uzavřeném dvoře pro čtyři auta.

Pokud se rozhodnete přijet a užívat si dovolenou v okrese Jindřichův Hradec, určitě Vám doporučujeme využít množství cyklistických stezek a možností pro pěší turistiku. Přímo ve městě se nachází nádherný zámek z 18. století i kostel. Určitě nevynechejte ani blízký Jindřichův Hradec, kde si můžete udělat prohlídku zámku nebo výlet parní úzkokolejkou do Nové Bystřice. Rybáři se potěší mnohým rybníkem. V létě si můžete zaplavat v bazénu Jindřichův Hradec nebo Vlkovských pískovnách. V zimě doporučujeme návštěvu okolních muzeí.

Už teď se těšíme na to, jak strávíte krásnou dovolenou u nás.