Apartmány v centru Karlových Varů

Apartmány U Tržnice tvoří pět apartmánů v centru lázeňského města Karlovy Vary. Všechny apartmány se nacházejí v blízkosti tržnice, v okruhu 250 m.

Město Karlovy Vary a jeho okolí poskytuje nepřeberné možnosti trávení volného času pro všechny. Každému doporučujeme vyzkoušet lázeňské procedury a navštívit slavné kolonády a zejména Karlovarské Vřídlo, gejzír stříkající do výšky 12 metrů. Milovníci kinematografie jistě znají světoznámý Mezinárodní festival filmů. Sportovci si také přijdou na své, k dispozici jsou Vám tenisové kurty, bazény či golfové hřiště. Na lyžování Vás zvou skiareály Merklín a Potůčky. Za přírodou se vyberte do přírodní rezervace SOOS, známé svou vulkanickou činností. Děti budou jistě nadšené v muzeu dinosaurů.

Celoročně Vám nabízíme 6 apartmánů s různými kapacitami (4 - 8 osob). K dispozici je Vám:
- Apartmán Zeyerova 13 se dvěma ložnicemi a kuchyní, s kapacitou 4 osoby (dvě manželské postele),
- Apartmán Svahová 14 1P se dvěma ložnicemi a kuchyní, s kapacitou 4 + 1 osob (dvě manželské postele a přistýlka na gauči),
- Apartmán Zeyerova 15 se dvěma ložnicemi a kuchyňským koutem, s kapacitou 4 + 1 osob (dvě manželské postele a přistýlka na gauči),
- Apartmán Varšavská 15 se dvěma ložnicemi a kuchyní, s kapacitou 4 + 2 osob (dvě manželské postele a dvě přistýlky na gauči),
- Apartmán Horova 8 se třemi ložnicemi a kuchyní, s kapacitou 5 osob (dvě manželské postele a jedno samostatné lůžko),
- Apartmán Svahová 14 2P se třemi ložnicemi a kuchyní, s kapacitou 6 + 2 osob (tři manželské postele a dvě přistýlky na gauči).

V každé ložnici najdete televizi se satelitním příjmem, v některých také křesla nebo pohovky. Všechny apartmány disponují vybavenou kuchyní nebo kuchyňským koutem s plynovým sporákem, mikrovlnnou troubou, lednicí s mrazákem, rychlovarnou konvicí a kávovarem (v apartmánech Zeyerova 13, Zeyerova 15 a Svahová 14 navíc myčkou). Samozřejmostí je koupelna, ve většině apartmánů se sprchovým koutem a toaletou, v apartmánu Zeyerova 13 je toaleta samostatná, v apartmánu svahové 14 2P se nachází koupelna s vanou a samostatná toaletou. Využít můžete také pračku a žehličku. Ve všech apartmánech je pro Vás zabezpečené WiFi připojení na internet. Po dohodě poskytujeme dětskou postýlku.

V případě zájmu Vám zapůjčíme kola a hole na nordic walking. Na požádání můžeme také zajistit instruktora golfu a golfové vybavení a další sportovní aktivity v okolí.

Vyberte si některý z našich apartmánů a zažijte atmosféru známého lázeňského města na vlastní kůži. Těšíme se na Vás v Apartmánech U Tržnice!