Apartmány na Kutnohorsku

Apartmány Veleta se nacházejí v obci Bohdaneč, v okrese Kutná hora, ve Středočeském kraji. Obec je vzdálena jen 22 km od okresního města a asi hodinu cesty autem od Prahy. Necelých 50 km na východ leží Železné hory a jihovýchodním směrem CHKO Žďárské vrchy.

Obec Vám nabídne různé aktivity, sportovci si zahrají tenis, fotbal či volejbal, obcí procházejí také cyklistické a turistické trasy, na své si přijdou i rybáři. Rodiny s dětmi mohou zkusit agroturistiku, jízdu na koni nebo zajet do obory Žleby se srnčí zvěří, muflony a dalšími zvířaty. V těsné blízkosti obce stojí rozhledna Bohdanka. Pokud zajdete do Kutné Hory, určitě si prohlédněte chrám sv. Barbory, který je zapsán na seznamu UNESCO, za návštěvu stojí také kostnice, Vlašský dvůr a České muzeum stříbra. Z dalších historických památek si můžete naplánovat výlet na zámky Zruč nad Sázavou a Světlá nad Sázavou nebo na hrad a zámek Ledeč nad Sázavou. Dětem určitě uděláte radost, když je vezmete do Vodního světa v Kolíně nebo na Kutnohorskou plovárnu. Nadšenci zimních sportů vyrazí do lyžařského střediska Kadlečák.

Během celého roku nabízíme ubytování ve třech apartmánech, každý z nich je určen pro 2 až 7 osob, rozložení lůžek je flexibilní, přizpůsobíme ho Vašim potřebám.

Každý apartmán disponuje dvěma obytnými místnostmi, obvykle ložnicí a obývací místností, kde je možné také umístit lůžka. Ložnice je většinou vybavena lůžky pro 2 až 5 osob (možnost kombinace manželských, patrových i samostatných postelí). V případě potřeby Vám posyktne i dětskou postýlku. V obývací místnosti najdete televizi, rádio i pohovku. Součástí každého apartmánu je kuchyň nebo kuchyňský kout, kde je Vám k dispozici elektrický vařič, lednička, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice i jídelní stůl. Pro Vaše pohodlí najdete v každém apartmánu koupelnu se sprchovým koutem a samostatnou toaletu.

V apartmánech je dostupné WiFi připojení na internet, síla signálu může být někdy nižší. Na uzavřeném dvoře u objektu je umístěno posezení a využijete zde také gril, ohniště nebo kotlík. Cyklistům poskytneme prostor pro úschovu kol a ve dvoře může parkovat až 5 aut. Těšíme se na Vaši návštěvu v Apartmánech Veleta!