Moderné apartmány nad vinařstvím

Apartmány Vinařství Václav najdete ve vinařské obci Hustopeče, v okrese Břeclav, na jižní Moravě. Obec leží na půl cesty mezi městy Břeclav a Brno, v blízkosti vodní nádrže Nové Mlýny.

Okolí obce je ideálním místem na klidné procházky kolem rybníků nebo v mandloňových sadech. Výhled do krajiny se Vám naskytne z rozhleden Hustopeče a Vyhlídka U Obrázku. Přes obec vede také několik vinařských cyklistických tras. Kromě vinných sklepů můžete moravské víno ochutnat i na Stálé vinařské expozici v Domě U Synků. Jižní Morava je kromě vína známá i historií, o které se více dozvíte například na zámcích Lednice, Valtice či Mikulov, v Muzeu Dolní Věstonice nebo v Regionálním muzeu v Mikulově. V létě jistě oceníte koupaliště přímo v obci a do Aqualand Moravia Pasohlávky můžete zajít během celého roku. Pokud jste spíše nadšenci zimních sportů, očekává Vás svah v obci Němčičky.

Celoročně nabízíme ubytování v apartmánech nad vinařstvím. Ve čtyřech apartmánech se může ubytovat celkem 14 hostů. Na výběr máte tyto apartmány:
- Apartmán VINEA - studio pro 2 osoby,
- Apartmán KARA - nadstandardně vybavený apartmán s 1 ložnicí pro 2 až 4 osoby,
- Apartmán PERKMISTER - apartmán s 1 ložnicí pro 2 až 4 osoby,
- Apartmán TEMETUM - nadstandardně vybavený apartmán s 1 ložnicí pro 2 až 4 osoby.

Každý apartmán i studio disponuje manželskou postelí, v apartmánech najdete v obývací místnosti navíc gauč, který je rozložitelný na dvoulůžko. Pro děti Vám v případě potřeby poskytneme dětskou postýlku. Ve všech apartmánech patří k vybavení televize a jídelní stůl. Rovněž každý apartmán disponuje kuchyňským koutem, který je vybaven keramickou varnou deskou nebo sporákem (elektrickým či plynovým), rychlovarnou konvicí, toustovačem, ledničkou s mrazákem, v některých apartmánech i mikrovlnnou nebo elektrickou troubou, případně myčkou. Samozřejmostí je v každém apartmánu koupelna se sprchovým koutem a toaleta. Ve dvou nadstandardně vybavených apartmánech najdete také pračku. V celém objektu je zajištěn bezplatný WiFi přístup na internet.

Každý z apartmánů disponuje terasou s posezením. Apartmány jsou umístěny nad vinařstvím a tak zde najdete vinný sklep, ve kterém pro Vás po dohodě připravíme degustaci. V případě zájmu o organizaci oslavy nebo firemní akce je také možné využít prostory vinařství. Pokud k nám přijíždíte na kole, oceníte možnost odložení kol ve vyhrazené technické místnosti. Parkování je zajištěno u objektu, jedno parkovací místo na apartmán.

Pokud od ubytování očekáváte komfort, klid a soukromí, budou pro Vás Apartmány Vinařství Václav to pravé. Rádi Vás zde přivítáme!