Ideální místo pro rodinnou dovolenou

Zveme Vás do novozrekonštuovaných vinných sklepů, které se nacházejí v unikátní oblasti shruba 400 vinných sklepů nazývané Nechory, v obci Prušánky. Nejen díky jedinečné atmosféře, ale i koupání se v bazénu, zde tak prožijete krásnou dovolenou.

Už z názvu našeho ubytování vyplývá, že u nás si přijdou na své milovníci relaxu s pohárkem výborného vínka. Kromě degustace vín přímo u nás se v obci nejen kulturní vyžijete, ale klidně se vyberte na cykloturistiku do Lednicko - Valtického areálu nebo na Novomlýnské nádrže s možností koupání. Nadšenci umění se potěší Galerii výtvarného umění v Hodoníně a ti, kteří touží sáhnout do historie, ti osloví vykopávky Mikulčice či Zámek Lednice. V zimě si provětráte hlavu a zasportujete si při bruslení na ledě.

Celoročně Vás zveme do našich Apartmánů Vinný sklep, které disponují maximální kapacitou pro 35 osob (27 pevných lůžek a 8 přistýlek). Ubytovat se u nás může jedna velká skupinka i menší skupinky přátel a známých ve třech apartmánových chalupách, které se dají využít následovně:
- Vinný sklep 2 A, který disponuje jednou 4-lůžkovou a jednou 3-lůžkovou ložnicí,
- Vinný sklep 2 B, který disponuje jednou 4-lůžkovou ložnicí,
- Vinný sklep 1, který disponuje dvěma 4-lůžkovými ložnicemi,
- Vinný sklep 3, který disponuje dvěma 2-lůžkovými a jednou 4-lůžkovou ložnicí.

Vinný sklep 2 lze pronajmout buď jako celek nebo jednotlivě po apartmánech. Každý Vinný sklep je kromě příslušného počtu lůžek vybaven také společenskou místností pro trávení pěkných chvil. V rámci ní je v každé ubytovací jednotce umístěna rozkládací pohovka pro přespání 2 hostů. Součástí je také vlastní komfortně vybavená kuchyň i koupelna. Nechybí ani bezplatné WiFi připojení v celém objektu.

Jelikož naše ubytování je opravdu specifické, volný čas můžete ve Vinným sklepu 1 a 3 trávit na samostatné uzavřené zahradě s terasou, grilem, houpačkou, skluzavkou a dalším vybavením pro děti. Vinný sklep 2 A a 2 B mají zahradu společnou. K dispozici také dětská postýlka. Parkování do 50 m od ubytování. Těšíme se na Vás!