Apartmány u lesa a blízko lázní!

Přijďte se ubytovat do překrásné lokality, v blízkosti obce Vráž, okres Písek, kde v klidném prostředí u lesa na Vás čekají tři apartmánové chatky.

Nabízíme Vám ubytování během celého roku s celkovou kapacitou 19 lůžek včetně přistýlek. K dispozici jsou Vám tři identicky zařízené apartmány ve třech samostatných budovách.

Dva apartmány sestávají ze tří 2-lůžkových ložnic, jeden tvoří dvě 2-lůžkové ložnice. V případě potřeby Vám v každém apartmánu rádi připravíme navíc jednu přistýlku či dětskou postýlku. Součástí každé budovy je také vlastní kuchyň s televizí, sklokeramickou varnou deskou, rychlovarnou konvicí, ledničkou s mrazákem a jídelním posezením. Samozřejmostí je koupelna se sprchovým koutem, pračkou a samostatnou toaletou. V ubytování je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

Ve venkovních prostorách si příjemně odpočinete ve vířivce, zahrajete stolní tenis, opečete dobroty na ohništi s posezením nebo jich ugrilujete na zahradním krbu v altánku. Vaše kola si bezpečně uschováte v uzamykatelné kleci na kola. Auta zaparkujete přímo při ubytování.

V blízkosti apartmánů se rozprostírá areál místních lázní, kde si kromě dobrého jídla v restauraci zahrajete tenis, kulečník nebo šipky a zaplavete v bazénu. V obci je možnost zakoupit povolenku na místní rybník a houbaři se potěší blízkému lesu. V okolí se nachází několik cyklostezek i turistických tras. Pěkné jsou výlety na zámky Hluboká, Orlík, Blatná, Hrad Zvíkov ale i do Českého Krumlova. Pokud máte rádi plavání zajděte na koupaliště ve Zvíkovském Podhradí, Písku, Blatné nebo do Strakonic. Pro rodinky s dětmi doporučujeme Krokodýlí ZOO v Protivíně.

Dopřejte si dovolenkové chvíle v klidném prostředí u lesa a ubytujte se v našich Apartmánech Vráž u Písku. Už nyní se na Vás těšíme!