Komfortné apartmány v centru města

Apartmány Zadní Mlýn najdete v centru města České Budějovice, přímo u řeky Mlýnská stoka, která je ramenem Vltavy.

Vydejte se na procházku historickým centrem města, na kole nebo bruslích vyrazte po chodníku podél Vltavy. Město nabízí mnoho možností kulturního vyžití, najdete zde různé historické památky a zajímavosti (Černá věž, Náměstí Přemysla Otakara II). Děti vezměte do Lanového parku Máj, do Hopsária nebo do planetária. Zajímavostí je návštěva Pivovaru Budějovický Budvar. Milovníci vody ocení hned několik bazénů a koupališť ve městě a okolí (Viva, Dobrá voda, Borek) nebo vyzkouší přírodní koupání v přehradě Římov či blízkých rybnících (Mrhal, Bezdrev).

Celoročně je Vám k dispozici ubytování v různých pokojích s kapacitou pro 1 až 3 hosty. V nabídce máme tyto pokoje:
- jeden 1-lůžkový pokoj (podkroví),
- jeden 2-lůžkový pokoj s manželskou postelí (podkroví),
- tři 2-lůžkové pokoje se samostatnými lůžky (podkroví),
- jeden 2-lůžkový pokoj s manželskou postelí (první patro),
- jeden 2-lůžkový pokoj s manželskou postelí s možností přistýlky (první patro),
- dvě 2-lůžkové studia s kuchynským koutem, se samostatnými lůžky (podkroví).

Všechny pokoje jsou vybaveny příslušným počtem lůžek, úložnými prostory, stolem se židlemi, chladničkou a rychlovarnou konvicí. V pokojích v prvním patře je Vám k dispozici gauč, který se v jedné z nich používá jako přistýlka. Součástí každého pokoje je koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Ve všech pokojích je dostupné bezplatné WiFi připojení k internetu.

Pro přípravu nebo ohřev jídel můžete využívat společnou kuchyňku s plynovým sporákem a troubou. Hostům je na požádání za poplatek k dispozici pračka. Cyklisté ocení uzamykatelnou úschovnu kol. V přízemí objektu se nachází restaurace - pizzerie. Parkovací místa jsou k dispozici za poplatek, na hlídaném parkovišti nedaleko objektu. Rádi Vás přivítáme v Apartmánech Zadní mlýn!