Útulné, přímo na břehu rybníka Zájezek

Apartmány se nacházejí v rekreačním a školicím středisku Zájazek, v Jihočeském kraji v malebné obci Chlum u Třeboně, přímo na břehu rybníka Zájezek. Srdečně jsou u nás vítány rodinky s dětmi, turisté, rybáři či skupinky přátel.

Nabízíme Vám příjemné ubytování v termínu od 01.03. - 30.09. s celkovou kapacitou pro 46 osob. Vybrat si můžete z následujících možností ubytování:
- 6-lůžkový Apartmánu Deluxe se dvěma ložnicemi,
- pěti 6-lůžkových Apartmánů se dvěma ložnicemi,
- 6-lůžkového Mezonetové apartmánu se dvěma ložnicemi.

Útulné, nově zrekonstruované apartmány (chatky) disponují obývacím prostorem s televizí a gaučem, který po rozložení slouží jako 2-lůžko pro děti. Součástí je kuchyňský kout s plynovým dvouvařičem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, ledničkou s mrazákem a jídelním sezením. Pohodlně se vyspíte ve dvou ložnicích, kde v jedné je manželská postel a v druhé patrová postel. Komfort Vám zaručí vlastní koupelna se sprchovým koutem, ručníky a toaletou. Každá chatka má k dispozici krytou terasu s posezením. Apartmán Delux je nově postavený s úplně novým zařízením, jinak totožně vybavený než ostatní apartmány.

Mezonetový apartmán sestává z obývací místnosti s televizí a gaučem, na kterém se po rozložení pohodlně vyspí dvě osoby. Dále se zde nachází kuchyň s elektrickým sporákem s troubou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, ledničkou s mrazákem a jídelním posezením. Z místnosti se dostanete na prostornou terasu s posezením. Na patře se nacházejí dvě ložnice, kde v jedné jsou dvě samostatné postele a gauč, který po rozložení slouží jako 2-lůžko a ve druhé jsou čtyři samostatné postele. Koupelna se sprchovým koutem, ručníky a toaletou je samozřejmostí.

Ubytovaní hosté si v restauraci s barem a terasou mohou vychutnat snídaně, oběd, večeři a pestré druhy lahodných nápojů. Celý areál je oplocen a nabízí množství různých možností jak si zpříjemnit Vás pobyt. Sluníčko si užijete na terase s venkovním posezením, zahradní houpačkou a s možností grilování či opékání na otevřeném ohništi. Dětičky se potěší dětskému hřišti s houpačkou, skluzavkou, prolézačkami, trampolínou, pískovištěm a dětskému koutku s hračkami v hlavní budově. Ti aktivní ocení hřiště na plážový volejbal, stolní volejbal, badminton i rybolov na rybníku Zájezek.

V apartmánech je zajištěno WiFi připojení na internet. V případě potřeby Vám připravíme dětskou postýlku a dětskou jídelní židli. Auta si pohodlně zaparkujete v oploceném areálu.

Poloha ubytování je vynikajícím výchozím bodem pro absolvování různých turistických či cyklistických výletů. Doporučujeme Vám navštívit Zámek Chlum u Třeboně, Přírodní rezervaci Cepská Pískovna, Přírodní památku Velký a Malý Tisý, Přírodní rezervaci Na Ivance, Chráněnou krajinnou oblast Třeboňsko, Přírodní památku Pískovna u Dračice, Přírodní rezervaci Losí blato u Mirochova, Přírodní památku Soví les i Galerie buddhistického umění. Rybáři se potěší Rybníku Zájezek, který má pískové dno a je ideální ke koupání i pro děti.

Pokud hledáte příjemné ubytování v jedinečném areálu s možností aktivně strávené dovolené, právě jste ho našli. Už nyní se na Vás těšíme v Apartmánech Zájezek.