Luxusní apartmány na okraji městečka.

Zveme Vás do našich moderních Apartmánů Zelená zahrada, která se nacházejí na jižních Čechách, ve městě Mladá Vožice, blízko města Tábor. Relaxování ve vyhřívaném krytém bazénu s mořskou vodou nebo odpočívání ve finské sauně dodá Vašemu pobytu u nás kouzlo.

Příjemné romantické procházky, poznávání krajiny ze sedla kola nebo z koňského sedla či nevšední kolobežkovanie - i to může být součástí Vašich výletů. V blízkosti se občerstvíte v pizzerii nebo okoštujete vínko ve vinotéce. Historičtí nadšenci navštíví město Tábor nebo Husitské muzeum. Děti nadchnete cestou do Zoo Tábor nebo nostalgickými jízdami elektrickým vláčkem. I během zimního období se můžete vybrat do Chýnovské jeskyně nebo běžkovat na tratích v okolí.

V každém dni v roce Vás vroucně přivítáme do našich Apartmánů Zelená zahrada, které disponují maximální kapacitou pro 15 hostů. Představují tak klidné místo pro zamilované, rodinky s dětmi či menší skupinky hostů toužící po odpočatí. Varianty ubytování:
- Horní 2-lůžkový apartmán v Domě A s manželskou postelí a terasou;
- Dolní 4-lůžkový apartmán v Domě A s manželskou postelí a dvěma lůžky v ložnici + dvěma přistýlkami ve formě rozkládacího gauče v kuchyni;
- Dvou-ložnicový 4-lůžkový apartmán v Domě B s manželskou postelí v jedné ložnici, manželskou postelí a gaučem pro jednu osobu v druhé ložnici + rozkládací gauč v kuchyni pro dvě osoby.

Každý apartmán je vybaven příslušným počtem lůžek i televizorem na anténu. V rámci každého si své výborné speciality připravíte v nadstandardně vybavené kuchyňce (s el. spotřebiči a kuchyňským nádobím) s jídelním sezením. Součástí každého apartmánu je pro maximální komfort hostů zajištěna koupelna se sprchovým koutem a toaletou. V apartmánu v Domě B je k užívání navíc jedna koupelna se sprchovým koutem. Bezplatné WiFi připojení na internet je u nás neodmyslitelnou součástí v celém objektu.

Unikátnost Vašemu pobytu dodá nejen vyhřívaný krytý bazén s mořskou vodou, nočním osvětlením a protiproudem i klasická finská sauna. Výhledy na pěknou scenérii si dopřejete na terase s venkovním posezením. K dispozici je také zahradní gril, ohniště, kolky pro dospělé a pro děti trampolína i pískoviště. Dvě dětské postýlky Vám zapůjčíme za poplatek a vysoké židle jsou zdarma. S radostí Vám uschováme kola, běžky. Praní v pračce za poplatek. Parkování aut je zajištěno přímo u objektu. Těšíme se na Vás!