Stylové apartmány v centru Prahy!

V centru hlavního města, blízko stanice metra, zastávky autobusu a tramvaje i těch nejzajímavějších míst Prahy, najdete naše kompletně vybavené Apartments U Váhy.

Přímo z apartmánů přejdete pěšky do historického centra Prahy (cca 20 min.), projdete se po Karlově mostě (2 km), navštívíte Vyšehrad na pravém břehu Vltavy nebo samotný Pražský hrad s překrásným výhledem. Kromě množství zajímavých muzeí i galerií jako např. Národní muzeum, Galerie hlavního města Prahy, Galerie umění pro děti, Muzeum miniatur a pod. najdete v Praze i zábavu v aquaparku Aquapalace Praha. Na své si přijde v hlavním městě opravdu každý.

Apartments U Váhy jsou v celoročním provozu. K dispozici je Vám pět apartmánů s celkovou kapacitou pro 20 osob. Ubytujeme Vás v těchto apartmánech:

- 2-lůžkovém Apartmánu Altán s manželskou postelí,
- 2-lůžkovém Apartmánu Labutě s manželskou postelí a dvěma přistýlkami na rozkládacích křeslech,
- 2-lůžkovém Apartmánu Zámek s manželskou postelí a možností dvou přistýlek na rozkládacím gauči,
- 2-lůžkovém Apartmánu Parník s manželskou postelí a možností dvou přistýlek na rozkládacím gauči,
- 4-lůžkovém Apartmánu Město se dvěma ložnicemi, jedna s manželskou postelí, druhá se samostatnými lůžky a možností dvou přistýlek na rozkládacím gauči v obývací místnosti.

Každý apartmán je vybaven kompletně vybavenou kuchyní, minibarem, televizorem, jakož i vlastní koupelnou se sprchovým koutem, fénem, žehličkou se žehlicím prknem, osuškou a samostatnou toaletou. V apartmánech je Vám k dispozici také bezplatné WiFi připojení na internet.

V případě zájmu Vám poskytneme služby praní prádla, zapůjčíme dětskou postýlku, postýlku pro děti do 6 let, dětskou jídelní židli i přenosný dětský koutek s hračkami. Auta si bezpečně zaparkujete na hlídaném parkovišti nedaleko apartmánů. Pokud si přejete najít komfortní ubytování v blízkosti centra Prahy, více nehledejte, v Apartments U Váhy jsou Vám dveře otevřené.