Loading

Ubytování Aquaforum Františkovy Lázně

(10 objektů v okolí 25 km)
Aquaforum Františkovy Lázně

Aquaforum Františkovy Lázně

Františkovy Lázně

Toužíte po relaxu a vodních radovánkách? Kde to vázne, navštivte Františkovy Lázně! Známé koupelné městečko leží v Karlovarském kraji, na samotném západu Čech, asi 6 kilometrů severně od Chebu. Přijeďte a zažijete tu opravdovou Ameriku – a to dokonce dvakrát! Kousek od města totiž leží jezero zvané Amerika. Přímo v centru pak Aquaforum, chlouba celého Karlovarského kraje. Koupání a relax zde, to je také opravdová Amerika!

Aquaforum Františkovy Lázně se nachází v samotném lázeňském centru města. Leží poblíž místního golfového resortu a přes ulici sousedí se Sady Bedřicha Smetany nebo Císařskými lázněmi.

Můžete si užít přes 1500 metrů čtverečních vodní plochy, která je rozdělena mezi vnitřní a venkovní areál. Voda je tu mokrá, tak jako všude – ovšem její maximální teplota se šplhá k 34 °C. A to už je nějaké pošušňáníčko! K tomu řada vodních atrakcí, relaxační zóny…Podtrženo, sečteno: Aquaforum ve Františkových Lázních byste měli zažít!

Venkovní část – tobogán a bazény pro děti i dospělé

Akvacentrum je rozděleno na venkovní a vnitřní areál. Venkovní části vévodí rekreační bazén s plaveckou částí o rozloze 700 metrů čtverečních. Celá Vaše rodina si zde přijde na své – součástí bazénu je vodopád, chrliče, tříproudá skluzavka, tobogán nebo vzduchové blowery.

V bazénu je dostatek prostoru, abyste si mohli užít kondičního plavání nebo lenošení na vodní hladině. Pokud jde o tobogán, ten se kroutí a kroutí a kroutí…přes 80 metrů zábavy je zcela zaručeno! Pro nejmenší slouží venkovní dětský bazének s vodopádem, fontánou a perličkami. Jeho vody mají příjemnou teplotu 32 °C, stejně jako venkovní vířivka. Bývá v provozu během celého roku a zejména v zimě je absolutně kouzelné relaxovat a koukat na zasněžené okolí Františkových Lázní.

Vnitřní areál – skvělé vybavení pro relaxaci i sport

 Venku se žení všichni čerti? O důvod víc, proč navštívit Aquaforum ve Františkových Lázních! Vnitřní areál také nabídne řadu zajímavých atrakcí pro potěchu těla i duše. Samozřejmě, že zde nechybí plavecký bazén, ideální místo pro všechny, kteří rádi relaxují při sportu. Je rozdělen na tři 25 metrů dlouhé plavecké dráhy a teplota vody se pohybuje kolem 28 °C. Víc není třeba, zahřeje Vás přece pohyb.

Rekreační bazén je pro mnohé z návštěvníků vůbec nejoblíbenějším místem v Aquaforu. Je vybaven vodní stěnovou masáží, perličkou a vzduchovými masážními lavicemi či vodním hřibem, který dokonale namasíruje záda. Nezapomnělo se ani na děti, které se mohou vydovádět v dětském bazénku se skluzavkou, vodními tryskami nebo vodní želvou. Hlavně ať je všude voda a ať to bublá!

Říkáte si, že tady ještě něco chybí? Že by to chtělo ještě něco navíc? Je libo vnitřní vířivku? Ta se řadí k nejteplejším a tudíž nejoblíbenějším místům v celém akvaparku! Nejen skvěle prohřeje, ale díky vodním tryskám také namasíruje bolavá záda. Právě tady se můžete vykoupat v oné 34 °C teplé vodě. Za nás absolutní TOP celého areálu!

Něco navíc pro ještě víc pohodlí a relaxace

Voda, teplo, to prostě k akvaparkům jaksi patří. Dnes je neodmyslitelnou součástí těchto zařízení také saunový svět. Finská sauna je naprostou a roky ověřenou klasikou, která nechybí ani v Aquaforu Františkovy Lázně. Nabídne úžasný odpočinek, zrevitalizuje Vaše tělesné i mentální funkce a dobije Vaše baterky na 100%. Vypoťte ze sebe všechno zlé a odcházejte ze sauny lehcí jako obláček!

Při psaní o všech atrakcích a bazénech nám věru pořádně vyhládlo. Stejný osud může potkat i Vás, ale nebojte, místní Aqua Snack Bar Vás v tom nenechá. Z nabídky si můžete vybírat sladká i slaná jídla, osvěžující chuťovky i celou řadu alko a nealko nápojů.

Pro návštěvníky je k dispozici také lázeňská klinika, největší a nejmodernější v celém kraji. Nabízí odborně provedené lázeňské procedury, při kterých využívá lokálních přírodních zdrojů s léčivým potenciálem. Kromě masáží si lze zajednat vodoléčbu, pohybovou léčbu (dýchací cvičení, jóga, cvičení zaměřené na posílení středu těla) nebo kombinaci procedur v rámci wellness balíčků.

Ubytování – stylové, lázeňské

Do lázní, i těch Františkových, se obvykle chodí na několik dní. To by ale chtělo ubytování, že je to tak? Františkovy Lázně jakožto tradiční lázeňská lokalita mají v nabídce celou řadu hotelů, penzionů a privátů, kde můžete spočinout.

Většina z nich se nachází v lázeňském centru, tedy i blízko Aquafora. Pokud byste ale ubytování ve Františkových Lázních přece jen nesehnali, zkuste si rezervovat hotýlek, apartmán nebo soukromé ubytování v nedalekém Chebu nebo sousední Poustce, která leží opačným směrem.

Zajeďte si až ke břehům Ameriky! Navštivte Františkovy Lázně a odpočiňte si s celou svou rodinou ve zdejším akvaparku. Aquaforum Františkovy Lázně Vám připraví potěšení pro mysl i tělo. Odpočiňte, zrelaxujte a třeba někdy opět na viděnou!

... zobrazit více

Lázeňský hotel Goethe

0,6 km od Aquaforum Františkovy Lázně, Františkovy Lázně, v obci / ve městě, v centr...
Hotel v centru lázeňského města

Hotel Sevilla

0,7 km od Aquaforum Františkovy Lázně, Františkovy Lázně, v obci / ve městě, v centr...
Hotel s wellness v blízkosti centra

Apartmán Mattoni

0,7 km od Aquaforum Františkovy Lázně, Františkovy Lázně, v o...
Tichý apartmán v bývalém Mattoniho domě

Hotel Hubert

0,8 km od Aquaforum Františkovy Lázně, Františkovy Lázně, na okraji obce / města
s wellness službami, jen 1 km od centra

Apartmán Duhová

1,5 km od Aquaforum Františkovy Lázně, Františkovy Lázně, na okraji obce / města
Komfort jen 12 min. pěšky od pěší zóny

Penzion Bájo

3,2 km od Aquaforum Františkovy Lázně, Cheb, na okraji obce...
Pěkné ubytování blízko k atrakcím

Penzion Pod Komínem

5,8 km od Aquaforum Františkovy Lázně, Skalná, v obci / ve mě...
Komfortní penzion se zahradou a bazénem

Apartmány Pod Hradem

5,8 km od Aquaforum Františkovy Lázně, Skalná, v obci / ve městě
Komfortné apartmány v blízkosti hradu

Hrad Vildštejn

5,8 km od Aquaforum Františkovy Lázně, Skalná, na okraji obce...
Pokoje na hradě s jedinečnou atmosférou

Penzion Kozabar

16,9 km od Aquaforum Františkovy Lázně, Luby, na okraji obce / města, u lesa / na ok...
Penzion v klidném prostředí u lesa
1 - 10 / 10