Loading

Ubytování Aquapalace Praha

(18 objektů v okolí 25 km)
Aquapalace Praha

Aquapalace Praha

Čestlice

Praha má téměř tolik paláců co věžiček. Vždyť jen na Malé Straně byste napočítali desítky těchto velkolepých budov. Palác Kinských, Šternberský palác, Valdštejnský palác…a také Aquapalace Praha s bazény a perfektní spa and wellness infrastrukturou. Pražský akvapark se nachází v části Čestlice, zhruba 20 kilometrů jihovýchodně od centra Prahy, a je to něco jako hvězdná brána do jiných světů. Nevěříte? Tak čtěte dál!

První zastavení – vodní svět

Vodní svět Aquapalce Praha nabídne všechno, co unavená tělo i mysl žádá. V resortu najdete několik oddychových a relaxačních zón, stejně jako bary a restaurace. Tak třeba vodní svět se rozkládá na ploše více než 9000 metrů čtverečních. V provozu je zde několik tobogánů včetně toho nejdelšího v Čechách.

Zcela jedinečná je i přes 400 metrů dlouhá venkovní divoká řeka. Těšit se můžete také na skluzavky nebo Spacebowl, kde se to dá opravdu docela pěkně roztočit. Pokud se nebojíte hloubek, určité si rádi vyzkoušíte také potápění v 8 metrů hluboké Potápěčské jámě. Ptáte se co děti, jestli si mají kde hrát? No jistěže ano. Připraven je dětský koutek, Korálový dóm překypující podmořským životem nebo Palác pokladů s romantickou atmosférou Karibiku. Ponořit se do vodního světa Aquapalce Praha se opravdu vyplatí!

Prohřátí ve finské i ruské sauně

Moderní akvapark v Praze nabídne kromě adrenalinu a zábavy také skvělé možnosti na relaxaci a zklidnění. Dámy a pánové, vítejte v Saunovém světě Aquapalace Praha! Tato část rezortu je rozdělena na tři části – v první najdete finské sauny, v druhé římské lázně a k Saunovému světu patří i třetí, venkovní část. K mání je celkem 14 různých prohříváren včetně venkovní ruské sauny. Během dne navíc zkušení saunéři připravují různé saunové ceremoniály, díky kterým je celý proces saunování ještě intenzivnější. Pokud toužíte po lehkém a příjemném prohřátí celého těla, určitě se podívejte do zdejších Římských lázní. Na výběr budete mít 5 parních kabin tureckého typu s teplotami od 26 °C po 65 °C. Díky pravidelnému saunování zbavíte své tělo škodlivých látek, zlepšíte krevní oběh a posílíte celkovou odolnost organismu a vitalitu pokožky.

Cíl: návrat ke zdravému tělu

A pokračujeme dál, do sekce Spa & Wellness. Její nezbytnou součástí je tím odborníků se znalostmi z oblasti fyzioterapie a různých forem péče o tělo. K dispozici jsou desítky ozdravovacích procedur, včetně manuální lymfodrenáže, termoterapie, hloubkové masáže nebo elektroléčby. V špičkově zařízeném Balneo & Medical centru Vám lékaři a fyzioterapeuti pomohou diagnostikovat a léčit potíže se zády a pohybovým systémem. Rehabilitační procedury jsou navrženy s cílem odstranit svalovou disbalanci a umožnit návrat k původnímu zdravotnímu stavu nebo docílit alespoň jeho zlepšení. Luxusní služby v luxusním prostředí – to je nabídka Spa & Wellness a Balneo & Medical, kterou byste měli využít.

Jedno z nejlepších fitness v Čechách

Zdravé tělo se bez cvičení neobejde. Chcete nabrat svalovou hmotu, zhubnout nebo se poradit s trenérem? Ve fitness centru Aquapalce Praha najdete všechno, co potřebujete na dosažení svých cílů. Centrum se rozkládá na dvou podlažích, je plně klimatizované a patří k nejlépe vybaveným fitness v České republice. K dispozici je klasické „železo, posilovací stroje, bruslařské trenažéry i strečinková zóna. Můžete cvičit ve skupině nebo pod dohledem zkušeného trenéra a výživového specialisty. Pokud rádi zkoušíte nové metody, můžete zde otestovat vibrační technologii Power Plate, určenou k vyformování postavy, nebo Imoove pro intenzivní trénink celého těla. Můžete se zapojit do hodin jógy, zajít na aqua aerobic, indoor cycling, vyzkoušet cvičení na bosu nebo si dát do těla při kruhovém tréninku. Aquapalce Praha vytváří ideální podmínky pro budování postavy Vašich snů.

Kde se dobře vaří…

Dokonalý relax, proces hubnutí nebo nabírání svalové hmoty se ovšem neobejde bez kvalitní a pestré stravy. Tu spolu s pitným režimem zabezpečují restaurace a bary v areálu Aquapalace Praha. Podává se například nejkvalitnější feta Kourellas, vyhlášené řecké olivy Kalmata, domácí moučníky, zeleninové saláty, čerstvá pizza nebo skvělá studená a teplá kuchyně. Vaše chuťové buňky a žaludek budou jásat blahem!

Ubytování? V Praze není problém

Kromě tradičního poznávání Prahy zkuste tentokrát zařadit do svého itineráře také návštěvu Aquapalace Praha. Ubytovat se můžete přímo v hotelu, který se nachází v areálu akvaparku, nebo využít bohatých kapacit v nejbližším okolí. Budete mít na výběr řadu hotelů, apartmánu, penzionů a ubytovenPrůhonicích, Kunraticích nebo v oblasti Prahy 11. Praha nabízí hodně zábavy, kultury i historických památek. Má mnoho tváří – zkuste objevit tu zábavnou! Přijeďte do stověžaté relaxovat a užít si opravdové pohody!

... zobrazit více

Penzion V Roklích

4,2 km od Aquapalace Praha, Říčany (okres Praha-východ), v obci / ve městě
Nadstandardně vybavené apartmány u Prahy

Apartmány Vránek

5,6 km od Aquapalace Praha, Praha - Chodov, v obci / ve městě
Hezké a levné ubytování v Praze!

Penzion Spokojený host

5,8 km od Aquapalace Praha, Vestec (okres Praha-západ), v obci / ve městě, v centru...
Rodinný penzion v Praze za výhodné ceny

Penzion U sv. Kryštofa

8,0 km od Aquapalace Praha, Praha - Záběhlice, v obci / ve městě
Snídaně a parkování v ceně, recepce 24h

Hostel Pražačka

11,8 km od Aquapalace Praha, Praha - Žižkov - Praha, v obci...
Levné ubytování v Praze

Hotel Valnovka

12,4 km od Aquapalace Praha, Kamenice (okres Praha-východ), v...
Rodinný hotel s restaurací

Club Hotel Praha

13,0 km od Aquapalace Praha, Praha - Nové Město, v obci / ve...
Levné ubytování v centru Prahy

Ubytování Sokol Úvaly

13,5 km od Aquapalace Praha, Úvaly, v obci / ve městě, v centru města
Útulné ubytování za nízkou cenu

Bohem Prague Hotel

14,7 km od Aquapalace Praha, Praha - Hlubočepy - Praha 5, v obci / ve městě, v centr...
Nový designový hotel v centru Prahy

Penthouse Letňanské zahrady

15,4 km od Aquapalace Praha, Praha - Letňany, v obci / ve městě
Luxusní apartmán s vířivkou a saunou
1 - 18 / 18