Loading

Ubytování Aquapark Špindlerův Mlýn

(135 objektů v okolí 25 km)
Aquapark Špindlerův Mlýn

Aquapark Špindlerův Mlýn

Špindlerův Mlýn

Zahoďte všechny své starosti a smutek a přijďte se podívat a zrelaxovat do aqua světa v Krkonoších. Aquapark Špindlerův Mlýn nabízí množství vodních atrakcí a zážitků. K mání jsou také vířivky, sauny nebo solní jeskyně. Odpočinek Vám zabezpečí perličková masážní lůžka, skvělou zábavu pro Vaše děti zase dětské bazény, tobogány nebo simulace divoké řeky. Je jenom na Vás, čemu dáte přednost.  

Lokalizace Aquaparku Špindlerův Mlýn

Hotel Aquapark Špindlerův Mlýn leží přímo na úpatí hory Medvědín ve Špindlerově Mlýně, pouhých 50 m od lanovky Špindlerův Mlýn – Medvědín. Areál hotelu a jeho okolí je tedy vhodným místem na odpočinek během celého roku. Uklidňující a nezapomenutelný výhled na krkonošské lesy, klidné prostředí a svěží vánek nabízí ideální podmínky pro srovnání myšlenek. Lokalita zároveň poslouží jako výchozí bod pro letní turistikuzimní sporty. Před hotelem najdete dokonce zastávku pro cyklobusy a skibusy.

Areál Aquaparku Špindlerův Mlýn

Co přesně nabízí areál aqvaparku ve Špindlerově Mlýně? Skvělé osvěžení si můžete dopřát v rekreačním bazénu s chrličem vody. Bazén má rozměry 20 x 12 metrů a teplotu vody na úrovni 28 °C. Je ideální pro kondiční plavání a regeneraci ztuhnutého zádového svalstva.

Děti se mohou vydovádět v dětském bazénku s hříbkem a vyhřátou padající vodou. Pro ty nejmenší je nejlepší volbou právě tenhle mělký teploučký bazén s rozměry 7 x 4,5 metrů a teplotou 28 °C. Hledáte místo pro dokonalý relax? Vyberte si Whirlpool - dvě vířivky s hloubkou 80 a 85 centimetrů a teplotou 33 °C. Perličkový koupel Vám zajistí psychický odpočinek a regeneraci natažených svalů.

Jste připraveni na porci adrenalinu? Tobogány Vám a Vašim ratolestem nabídnou hodně zábavy a ještě víc dobrodružství. Nejdelší jízdu zažijete na žlutém, přes 72 metrů dlouhém tobogánu se zatáčkami a propady. Červený tobogán není tak dlouhý, má „jen“ něco přes 68 metrů, ale díky prudšími sklonu nabídne agresivnější sešup. Barevnou trikolóru doplňuje 55 metrů dlouhý modrý člunový tobogán, nabízející divokou jízdu na nafukovacím člunu.

Výčet adrenalinových aktivit v akvaparku završuje divoká řeka s hloubkou 120 centimetrů. Necháte se unášet jejími vodami nebo jim dokážete vzdorovat?

Plně vybavené Wellness centrum

V akvaparku Špindlerův Mlýn si kromě adrenalinové zábavy můžete užít také relax a pohodu. Ze zdejšího wellness centra budete odcházet jako znovuzrození. Dokonalé prohřátí organizmu zajistí tradiční finská sauna, která pomáhá okysličení a celkové regeneraci těla. Parní lázeň není tak horká, díky 100% vlhkosti vzduchu a horké páře ale prospívá dýchacím cestám a zmírňuje revmatické potíže.

Pokud nesnášíte vysoké teploty nebo máte problémy s krevním tlakem, můžete kromě parní sauny využít také solnou infrasaunu. Ta pracuje při teplotách od 35 °C do 55 °C a, podobně jako ostatní druhy saun, pobyt v ní zajišťuje velmi účinnou detoxikaci těla. Blahodární vliv soli lze okusit také v solní jeskyni, která je součástí wellness centra. Návštěva jeskyně opravdu stojí za to – hodinka pobytu v ní má podle odborníků podobné účinky, jako dva až tři dny u moře.

Nabídka wellness služeb by nebyla kompletní bez různých druhů masáží. Nechte se hýčkat rukama profesionálních masérů a dopřejte si třeba regenerační, indickou nebo sportovní masáž. Nebo se Vám víc zamlouvá masáž lávovými kameny?

Netřeba opomenout další atrakce, služby

Venku je krásný den a Vy byste raději zůstali v klidu a prošli se po okolí nebo po areálu hotelu? Nezoufejte, ve Špindlerově Mlýně a jeho akvaparku se rozhodně nudit nebudete. Můžete si zahrát stolní tenis, badminton, minigolf nebo pétanque. Pro ty nejmladší hosty venku čeká zipline, hřiště s prolézačkami, skluzavka a také trampolína.

Během letních měsíců se o pestrý program pro Vaše děti postará tým animátorů. V budově I se nachází dětský koutek, který se těší oblibě zejména v případě nepříznivého počasí. A když je venku hezky? To pak jsou v kurzu adrenalinové aktivity. Vyzkoušet lze horské kolo nebo populární elektro verzi, terénní koloběžku, jízdu na koni, lukostřelbu, lezení na umělé stěně nebo po skalách, rafting nebo paintball.

K mání je také horský vůdce pro výlety s výkladem a pro děti je tu možnost zábavy v Art centru Puntík. Vše lze objednat přímo v areálu akvaparku. Pokud jste hosty akvaparku, možná dostanete i nějakou tu slevu. Zkuste se zeptat na recepci.

Pohodlné ubytování – to zní skvěle!

Dovede si představit ubytování s báječným relaxem v Krkonoších? Špindl má pro Vás to nejlepší. Součástí akvaparku ve Špindlerově Mlýně je také hotelové zařízení, ležící na úpatí Medvedína, jen kousek od lanovky, sjezdovky a báječného okolí.

Špindlerův Mlýn jakožto významné turistické centrum Krkonoš nabízí skvělou infrastrukturu ubytovacích kapacit. Nachází se zde celá řada hotelů, penzionů, apartmánů, ale také roubenek, chalup a chat k pronajmutí. Další možnosti kde hledat nocleh jsou k mání v Benecku, Strážném, ve středisku Horní Mísečky nebo v Peci pod Sněžkou (při cestě autem ovšem počítejte ovšem se zhruba hodinovou).

Krkonoše, to není jen turistika a lyžování. Vyberte se s rodinou na výlet a navštivte Aquapark a Hotel Špindl. Dopřejte si hezké chvilky plné pohody v kruhu svých nejbližších.

... zobrazit více

Pension 110

1,2 km od Aquapark Špindlerův Mlýn, Špindlerův Mlýn, v obci / ve městě, u vleku
Rodinný penzion v blízkosti vleku

Privát 55

1,7 km od Aquapark Špindlerův Mlýn, Špindlerův Mlýn, v rekreační oblasti, u vleku
Komfortný privát na skok od sjezdovek

Hotel Martin a Hotel Kristýna

1,8 km od Aquapark Špindlerův Mlýn, Špindlerův Mlýn, na okraji obce / města, u lesa...
Hotely v blízkosti lyžařského střediska

Bouda Bílé Labe

2,8 km od Aquapark Špindlerův Mlýn, Špindlerův Mlýn, v rekreační oblasti, u lesa / n...
Horský penzion s restaurací a hernou

Penzion U Kotle

3,9 km od Aquapark Špindlerův Mlýn, Vítkovice, na samotě, u lesa / na okraji lesa
Penzion s vířivkou na samotě v lese

Horská chata Rozhled

5,5 km od Aquapark Špindlerův Mlýn, Strážné, mimo obce / města, u lesa / na okraji l...
Tiché místo, kde ještě svítí hvězdy!

Penzion Bumbálka

5,5 km od Aquapark Špindlerův Mlýn, Špindlerův Mlýn, v rekreační oblasti, u lesa / n...
Horská chata s restaurací, u sjezdovky

Chata Kovošrot

5,7 km od Aquapark Špindlerův Mlýn, Špindlerův Mlýn, v rekreační oblasti, u lesa / n...
Komfortní chata v blízkosti sjezdovky

Hotel Zotavovna Přední Labská

5,7 km od Aquapark Špindlerův Mlýn, Špindlerův Mlýn, v rekreační oblasti, u lesa / n...
Jedinečná dovolená v Krkonoších

Chata Pirchanka

5,8 km od Aquapark Špindlerův Mlýn, Špindlerův Mlýn, v rekreační oblasti, u lesa / n...
Horská chata přímo u sjezdovky