Loading

Ubytování Aquapark Uherské Hradiště

(21 objektů v okolí 25 km)
Aquapark Uherské Hradiště

Aquapark Uherské Hradiště

Uherské Hradiště

Když sem šel z Hradišťa po koupání…Tak by si mohli zpívat všichni návštěvníci moravského městečka na jihovýchodě České republiky. Ptáte se proč? Kromě koštu slivovice a poznávání moravské kultury a přírodních krás se do Uherského Hradiště lze vypravit také kvůli místnímu akvaparku. Celoroční nabídka zábavných atrakcí a procedur, které uvolní vaše tělo a mysl – to nezní špatně, viďte?

Akvapark v Uherském Hradišti je rozdělen do čtyř zón. První dvě patří vnitřnímu areálu, v zóně 3 funguje bezvadné wellness centrum a „na čtyřce“ se nachází letní areál. Pomyslnou pátou zónu pak tvoří restaurace, bary, bufety a terasa s nabídkou výborného občerstvení. Račte vstoupit!

Vnitřní areál akvaparku

Vnitřní část akvaparku v Uherském Hradišti nabídne něco pro každého člena rodiny. Pro milovníky zábavy, adrenalinu a rychlé jízdy jsou připraveny nejdelší tobogány na Moravě. Neleknete se vysoké náročnosti? Pak si svou odvahu můžete otestovat na tobogánu se zlověstným názvem Black Hole a délkou 140 metrů. Chtěli byste zažít ještě delší jízdu? Vyzkoušejte přes 185 metrů dlouhý X-Tube. Jízda je povolena i v jednomístném raftu, ve dvou nebo ve třech se to ale přece jen líp táhne, respektive sjíždí.

Uherskohradišťské tobogány jsou super, pokud Vám ale jde o zlepšení kondice, zamiřte do plaveckého bazénu. Nabízí 8 plaveckých drah s délkou 25 metrů a hloubkou vody do 1,9 metru. Nejmělčí místa s hloubkou kolem 1,3 metru jsou vhodné i pro začínající plavce. Vodní radovánky z trošku jiného soudku si lze užít i v zábavném bázenku s divokou řekou, masážními lavicemi, vodními chrliči, houpacím bazénkem  nebo dvěma vířivkami s vodou o teplotě 34 °C.

A co děti, mají si kde hrát? No samozřejmě, jak jinak. Ve speciálním dětském bazénku s hloubkou od 0,4 do 0,8 metru se lze zabavit chůzí po vodě nebo jízdou na lodičkách. Těm nejmenším je určeno 0,4 metru hluboké brouzdaliště s chrličem, prskající žábou, vodním hříbkem a „sloní“ skluzavkou. Součástí vnitřní zóny je také prohřívárna, ve které se při teplotě kolem 55 °C a vlhkosti vzduchu přes 90 % dokonale uvolníte.

Venkovní areál – ideální pro trávení slunečných letních dnů

V létě je škoda být zavřený vevnitř, nemyslíte? V případě akvaparku v Uherském Hradišti by to byla škoda dvojnásobná, protože letní venkovní areál nabízí dostatek místa i zábavy pro všechny věkové, hmotností a nevímjakéještě kategorie.

Centrem dění bývá venkovní víceúčelový bazén. Kromě šestice 25 metrů dlouhých plaveckých drah nabízí také řadu atrakcí jako skluzavky, vodní chrliče s perličkami, masážní lavice nebo houpací síť.

Pro zábavu nejmenších je připraven samostatný dětský bazének, jehož nejhlubší část měří ani ne půl metru. Sluncem prohřátou vodu zčeří vzduchové perličky a vodní chrliče, zabavit se lze také pod vodním hříbkem nebo na pružinových houpačkách, umístěných na břehu pod slunečníky.

Ano, čas v akvaparku Uherské Hradiště můžete trávit také na suchu. Součástí venkovního areálu jsou také sportovní hřiště pro tenis, badminton nebo stolní tenis, ale také písková hřiště pro plážové odnože volejbalu a fotbalu. Zabavit se můžete i netradičními disciplínami jako pétanque nebo discogolf.

A co ještě? Hm…Bazén pro lodičky, jak jsme jen mohli zapomenout! V akvaparku Uherské Hradiště najdete také nafukovací bazének s malými lodičkami na ruční pohon. Skvělý tip pro malé a nejmenší!

Mír, klid a pohodička ve wellnessu

Máte náročnou práci? Každý den zažíváte stresové situace a už je toho všeho tak nějak přes čáru? Přijďte se zklidnit a uvolnit do wellness zóny v akvaparku Uherské Hradiště. Novou energii z blahodárně působícího tepla načerpáte v saunovém světě, kde najdete klasickou i zážitkovou finskou saunu se světelnými a zvukovými efekty. Ještě trochu jiný level relaxace a poněkud mírnější teploty nabídne bylinná lázeň a balnárium s nabídkou přírodních esencí pro dokonalou aromaterapii.

V akvaparku jsou připraveny saunovací procedury také pro děti a seniory. Saunování probíhá pod lékařským dozorem, díky čemu se mohou kluci, holky, babičky i dědečkové bezpečně zasvětit do tajů této ozdravovací a revitalizující wellness metody.

A kdyby Vám, nedej bože, začalo kručet v břiše, můžete navštívit celou řadu „občerstvovacích stanic“ v areálu akvaparku. Podává se teplá i studená kuchyně, domácí a regionální dobroty, rychlé občerstvení i lehká fit jídla, samozřejmě také dezerty, káva, čaj, míchané nápoje, šťávy nebo pivínko. Prostě radost odpočívat!

Na Moravu jeden den nestačí

Naplánujte si dovolenou nebo alespoň prodloužený víkend v Uherském Hradišti! O místa k noclehu se bát nemusíte. V samotném Hradišti je k dispozici řada hotelů, apartmánů a penzionů, stačí si akorát včas zarezervovat místo. Pokud by bylo přece jen plno, zkuste se podívat do nejbližšího okolí, třeba do Ostrožské Nové Vsi, Starého Města, Buchlovic nebo Velehradu a na moravský venkov s chatami, chalupami nebo roubenkami k pronajmutí.

Kdepak, Morava a Uherské Hradiště Vás jistě nezklamou. Pro skvělý odpočinek prošpikovaný zážitky opravdu nemusíte cestovat daleko.

... zobrazit více

Hostel Eduha - Uherské Hradiště

0,3 km od Aquapark Uherské Hradiště, Uherské Hradiště, v obci...
Ubytování v centru za příznivou cenu

Ubytování na Slovácku

2,5 km od Aquapark Uherské Hradiště, Staré Město (okres Uherské Hradiště), v obci...
Moderně zařízené pokoje na Slovácku

Rekreační areál Skleníky Spytihněv

7,8 km od Aquapark Uherské Hradiště, Spytihněv, v obci / ve m...
Sportovní vyžití všeho druhu

Chalupa Veselí nad Moravou

13,2 km od Aquapark Uherské Hradiště, Veselí nad Moravou, v obci / ve městě
Dva apartmány v domě se zahradou

Penzion Chřiby

15,6 km od Aquapark Uherské Hradiště, Staré Hutě, na okraji o...
Pokoje a apartmány v penzionu v Chřibech

Penzion Hostějov

16,0 km od Aquapark Uherské Hradiště, Hostějov, na okraji obce / města
Luxusní penzion v srdci Slovácka

Penzion Ekovinice Kostelanský

17,4 km od Aquapark Uherské Hradiště, Lipov, na okraji obce...
Rodinný penzion, výhodná cena, naše víno

Penzion Jarmilka

19,9 km od Aquapark Uherské Hradiště, Luhačovice, v obci / ve...
Pohodlné a cenově výhodné apartmány

Ubytování Petr Dynka

20,4 km od Aquapark Uherské Hradiště, Luhačovice, v obci / ve městě, u potoka
Příjemná relaxační dovolená ve vilce

DJ-Penzion

20,8 km od Aquapark Uherské Hradiště, Vracov, v obci / ve městě, v centru města
Cyklopenzion v centru městečka Vracov.
1 - 21 / 21