Loading

Ubytování Aquaworld Lipno

(45 objektů v okolí 25 km)
Aquaworld Lipno

Aquaworld Lipno

Lipno nad Vltavou

Znáte jihočeskou obce Lipno? A věděli jste, že celý její název zní Lipno nad Vltavou, protože se opravdu nad Vltavou nachází? Symbol řeky a pltě je dokonce ve znaku a na vlajce obce. Lipno je prostě neodlučitelně spojeno s vodním živlem. V obci, která se rozprostírá nad přehradou Lipno a řekou Vltava, se pravidelně pořádají závody ve vodním slalomu a raftingu a roste tu jedno rekreační zařízení za druhým. Kromě toho tu najdete také moc pěkný akvapark a ideální podmínky pro letní i zimní dovolenou. Seznamte se prosím, tohle je Lipno, Vaše budoucí prázdninová destinace.

V Lipně se miliony neutopili, ale stoprocentně využily

První písemná zmínka o obci pochází z první poloviny 16. Století, ovšem opravdový rozmach obec zažila až v 90-tych letech 20. století. Po pádu železné opony vsadili představitelé obec na správnou kartu a začali řešit masivní investice do cestovního ruchu. Do lipenské infrastruktury se investovalo několika stamilionů korun. Výsledkem byl rozvoj a vybudování snowboard parku, areálu Lipno-Kramolín pro lyžaře, golfového hřiště a také akvaparku. Díky tomu mohou turisté využít několik sjezdovek na svazích Kramolína a Slupečného vrchu, desítky kilometrů upravovaných běžkařských tras, v létě jsou zase v provozu turistické a cykloturistické stezky okolím Lipna a zdejší přehrady (Jezerní I a II nebo Tomášská cyklostezka, vedoucí kolem Vítkovho hrádku a přes Frymburk).

Opravdovou chloubou Lipna je zařízení Landal Marina Lipno, multifunkční komplex, jehož součástí je kromě akvaparku a jiných atrakcí také největší kotviště plachetnic ve střední Evropě. Lipno nabízí nefalšovanou pohodu a možnosti pro celou rodinu. Plánujete letní dovolenou a chtěli byste Vaší rodinu vzít někam, kde to opravdu stojí za to? Vyrazte na Lipno a nudit se rozhodně nebudete!

Aquaworld – jedna z mnoha atrakcí

Aquaworld Lipno nad Vltavou – tak zní celý název jedné z TOP atrakcí lipenského rekreačního areálu. Většinu návštěvníků nadchne jako první dokonalý výhled na Lipenské jezero. Už jen díky němu se oplatí do areálu vstoupit. A proč ještě? Samozřejmě kvůli atrakcím. Pokud patříte k aktivním plavcům, zcela jistě oceníte zdejší plavecký bazén s rozměry 16 × 8 metru. Zajímavou a hodně využívanou atrakcí je také divoká řeka s protiproudem a simulacemi peřejí. Nejmenší a nejmladší návštěvníci se mohou vydovádět v dětském brouzdališti s oblíbeným vodním hříbkem, který nechybí snad v žádném akvaparku.

Do akvaparků se ovšem nechodí jen pro pobavení, ale také kvůli relaxu a odpočinku. Ve vodním světě na Lipně máte zaručeno obojí, díky perličkové stěně s masážními tryskami a sauně, která bývá v provozu do pozdních večerních hodin. Není nic lepšího, než si na konci dne dopřát pohodu, klid a prohřátí svého těla. Atrakce Aquaworldu Lipno nad Vltavou lze využít i během dnů, kdy počasí není tak příznivé, jak bychom si přáli. V takových chvílích se stačí ponořit do vířivky, užívat si panoramatických výhledů na Lipno a na nevlídné počasí ihned zapomenete.

Lipno? Určitě více než na jeden den

Máte rádi vodu a láká vás atmosféra přístavů? Naberte směr Jižní Čechy a zakotvěte svou loď v Lipně nad Vltavou! Infrastruktura obce a její okolí Vás přímo uhrane – v tom nejlepším slova smyslu, samozřejmě. Lipno leží v nejjižnějším výběžku České republiky, proto když se sem jednou dostanete, rozhodně se vyplatí pobýt zde delší dobu. To ale znamená jediné – zajistit si vhodné ubytování, ideálně někde poblíž vodního světa. Nemusíte se ale obávat, hotelů, apartmánů a pensionů je v Lipně dost a dost; dokonce i těch s výhledem na Vltavu nebo přehradu Lipno.

Pokud byste ale v hledání ubytování nebyli úspěšní, zkuste štěstí v blízkém okolí. Loučovice, Frymburk nebo Přední Výtoň se nacházejí ve vzdálenosti do 10 kilometrů od Lipna. Kromě výše zmíněných druhů ubytovacích kapacit jistě budete mít štěstí také na kempy, chaty, chalupy nebo roubenky se zahradou, kde budete mít absolutní klid pro sebe a své nejbližší.

Francie má své Saint Tropez a Česká republika zase Lipno nad Vltavou. Pokud se svou rodinou chcete dovolenou strávit i jinak než lenošením, zavítejte do Aquaworldu Lipno. Využijte mnoha atrakcí místního areálu a zažijte jižanskou dovolenkovou atmosféru na český způsob!

... zobrazit více

Riviera - Lipnohome

0,4 km od Aquaworld Lipno, Lipno nad Vltavou, na okraji obce / města, u jezera
Moderní a stylové apartmány u Lipna

Apartament Lipno Nr. 8

0,5 km od Aquaworld Lipno, Lipno nad Vltavou, v obci / ve měs...
200 m od pláže a Aquaworldu

Apartmán Anemos Lipno

0,5 km od Aquaworld Lipno, Lipno nad Vltavou, v obci / ve městě, u vody
Krásný apartmán, cca 200 m od přehrady

Apartmán Relax Lipno

0,5 km od Aquaworld Lipno, Lipno nad Vltavou, v obci / ve městě, v centru města
Skvěle situovaný apartmán u jezera

Apartmány Ernesta Club Lipno

0,6 km od Aquaworld Lipno, Lipno nad Vltavou, v obci / ve měs...
Klidná dovolená u vody, za výhodné ceny

Apartmány Aleš a Tobiáš

0,6 km od Aquaworld Lipno, Lipno nad Vltavou, v obci / ve městě
Apartmány přímo v Lipně nad Vltavou

Apartmán Lipno 1

0,6 km od Aquaworld Lipno, Lipno nad Vltavou, v obci / ve měs...
Apartmán u Lipna, se samostatným vchodem

Vila Lipno 207

0,9 km od Aquaworld Lipno, Lipno nad Vltavou, v rekreační oblasti, u lesa / na okraj...
Pohodlí rodinného domu v super lokalitě

Apartmány Green Stone

1,1 km od Aquaworld Lipno, Lipno nad Vltavou, v rekreační oblasti, u lesa / na okraj...
Luxusní apartmány s vlastním wellness

Chaty Lipno

1,9 km od Aquaworld Lipno, Lipno nad Vltavou, v rekreační oblasti, u lesa / na okraj...
Chata s krásným výhledem na jezero