Váš domov při pobytu na jihu Čech

Autokemp Žíchovec se nachází za obcí Strunkovice nad Blanicí u silnice Prachatice - Vodňany v Jihočeském kraji. Krásné prostředí řeky Blanice Vám zaručí dokonalý odpočinek a načerpání nových sil.

V letním období od června do září Vás rádi ubytujeme v deseti chatkách s celkovou kapacitou až pro 50 osob. Kromě toho Vám nabízíme prostor pro parkování karavanů, obytných přívěsů či postavení stanů. Každá chatka disponuje 5 lůžky, z toho dvě se nacházejí v hlavní místnosti a tři v ložnici. K dispozici je zde pro Vás kuchyňka s ledničkou a jídelním posezením. Samozřejmostí je vlastní toaleta. Pro kemp jsou společné dvě sprchy s umývárnami a toaletami.
 
Bezplatné WiFi připojení na internet je pro Vás k dispozici v sdílené společenské místnosti s krbem. Využít můžete také plnohodnotně vybavenou společnou kuchyň s elektrickým sporákem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, ledničkou a jídelním sezením. V areálu kempu si poopekáte na ohništi nebo posedíte na terase. V provozu je také restaurace s letní terasou, kde Vám rádi připravíme chutná jídla. A pokud se budete chtít trochu rozhýbat, zahrajete si volejbal, fotbal, minigolf nebo stolní tenis. Jelikož ani na naše nejmenší hosty nezapomínáme, připravili jsme si pro ně dětské hřiště s pískovištěm a hračkami, bazénkem a houpačkami.

V okolí Strunkovic nad Blanicí se nachází množství úžasných míst, které určitě stojí za to vidět. Vydejte se na zámek Dub, zříceninu hradu Helfenburk nebo zámek Skalice. Zajímavou zastávkou budou Pěčnovské kamenné spirály a různá muzea, jako například Muzeum české loutky a cirkusu, Muzeum krajky Prachatice, Rybářské muzeum, Archeopark Netolice a Muzeum a galerie Vodňany. Malebnou přírodu budete obdivovat z rozhleden Libín a Mařský vrch. Trochu adrenalinu zažijete v lanovém parku Libín a Vaše děti nezapomeňte vzít do krokodýlí ZOO Protivín.

Pokud toužíte po dokonalém odpočinku a načerpání nových sil v krásném prostředí obklopeni přírodou, neváhejte navštívit náš Autokemp Žíchovec. Už teď se Vás těšíme!