Vše pro děti, na co si jen vzpomenete

Ráj na zemi pro každé dítě. Přesně tak se dá charakterizovat náš Babyhotel Karolínka***, který se nachází ve Vranově nad Dyjí, u náměstí. Vnitřní bazén, masážní vana, bohatě vybavená dětská herna, infasauna, masáže, animační program, knihovnička, dětské potřeby k zapůjčení, venkovní hřiště i bazén jsou důvody pro fantastickou rodinnou dovolenou.

Celoročně můžete přijít a užívat všechny výhody Babyhotelu Karolínka***, jehož maximální kapacita je připravena pro 30 osob. Vybrat si u nás můžete z těchto pokojů, které jsou zrekonstruované s rozdílným designem. Na výběr je:
- pět 4-lůžkových pokojů, každý s manželskou postelí a palandou (dva z pokojů navíc s balkonem),
- dva 5-lůžkové pokoje, v každém se nachází manželská postel, patrová postel a oddělené lůžko.

Součástí každého jednoho pokoje našeho hotelu je LCD televize se satelitním příjmem a trezor. V každém pokoji je také koupelna s vanou se sprchovou zástěnou, umyvadlem a toaletou. Nechybí ani WiFi připojení v celém objektu.

Dětičky se do sytosti pohrají v dětské herně s knihovnou. Součástí balíčku jsou i snídaně, podávané v naší jídelně. V ceně máte zahrnutou i přípravu dětské postýlky včetně peřinek, nočníku, stupačky, protiskluzové podložky. Na vyžádání je i přebalovací pult s vaničkou a podobně. Využívat u nás můžete i vnitřní bazén, masážní vanu, infrasaunu nebo si objednat masáže.

Venku se nachází plynový gril, venkovní krb i venkovní letní kuchyně s ledničkou, mikrovlnnou troubou a posezením. Sluneční paprsky nachytáte i na lehátku u venkovního vyhřívaného bazénu - jezírku. Odpočívat se dá i na terase s posezením nebo si zapůjčit kolo. Parkování vozidel je u objektu.

Městečko Vranov nad Dyjí je vyhledávané i díky zámku. K němu se můžete dovézt turistickým vláčkem. Klidně si naplánujte pěší turistiku na Pevnostní muzeum Vranov, na vyhlídku Claryho kříž nebo si užívejte sportovní aktivity na Vranovské přehradě. Větší děti potěší i Lanový park Vranovská pláž případně Skalní labyrint. Další tipy na výlety najdete přímo na naší webové stránce. Těšíme se na Vás.