Komfortné studia v horském středisku

Berger Pec Privat se nachází ve městě Pec pod Sněžkou, v okrese Trutnov, v Královéhradeckém kraji. Toto horské středisko v Krkonoších je vyhledávaným centrem pro zimní i letní rekreaci.

Přímo v obci naleznete několik možností pro trávení volného času. V Relaxparku si užijete zábavu na bobové dráze, v zimě si zde kromě lyžování užijete i sáňkování a bruslení na ledě. Při pobytu v Peci pod Sněžkou určitě nevynecháte výstup na Sněžku, případně na ni vyjedete lanovkou, v zimě se tam dostanete i na běžkách. Krásný výhledy si v Krkonoších vychutnáte na každém kroku, avšak nejlépe se dívá z výšky, navštivte například rozhledny Hnědý vrch a Černá hora nebo oblíbenou Stezku korunami stromů v Janských lázních. Za návštěvu stojí také pevnost Stachelberg a Muzeum Podkrkonoší v Trutnově a lesní hrádek Aichelburg. Pokud Vás láká voda, v létě si užijete letní koupaliště v Trutnově a během celého roku je v provozu Aquapark Špindlerův mlýn, s různymi bazény, tobogány a wellness centrem. V zimě máte na výběr z množství lyžařských středisek v okolí (Černá hora, Velká Úpa, Pěnkavčí vrch, Černý důl, Luisino údolí a mnoho dalších).

Během celého roku nabízíme ubytování ve dvou studiích, které se nacházejí v přízemí rodinného domu, kde bydlí i majitel. Kapacita každého studia je 2 až 3 osoby. Ubytování je vhodné pro páry, případně si může pronajmout obě studia jedna rodina nebo skupinka.

Studia jsou stejně zařízené, jsou odlišeny pouze barvou zařízení a vybavení. V obou Vám k odpočinku poslouží manželská postel a nad ní vyvýšené jednolůžko. K dispozici je Vám kompletně vybavený kuchyňský kout, kde využijete keramickou varnou desku (dvouplotýnka), mikrovlnnou troubu, lednici i rychlovarnou konvici. Samozřejmostí je i jídelní stůl. Každé studio disponuje vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. V celém objektu je pro Vás zajištěn bezplatný WiFi přístup na internet. V obou studiích najdete rádio.

Během teplých dní si můžete posedět na zahradě, na požádání Vám poskytneme i gril. Stojan na odkládání lyží se nachází na chodbě, která je společná pro obě studia, zde si můžete odložit i kola, pokud by prostor nebyl postačující, kola je možné uschovat i v dílně. Parkovací místa pro dvě auta najdete přímo před domem.

Dopřejte si dovolenou v soukromí, jaké Vám přeplněný hotel nenabídne. Klidné prostředí jen několik minut od centra určitě oceníte. Těšíme se na Vaši návštěvu v Berger Pec Privat!