Horský penzion s restaurací a hernou

Bouda Bílé Labe *** - to je náš horský penzion, který se nachází v Krkonošské přírodě, asi 5 km od centra Špindlerova Mlýna. Zrekonstruované pokoje, výborná česká kuchyně a klidné prostředí je zárukou skvělé dovolené u nás.

Okolní přírodou vedou mnohé trasy pro cyklisty, turisty i běžce. Klidně se můžete dostat až na vrchol Sněžky, k pramenu Labe, k ledovcovým jezírkům Sněžné jámy nebo Labskému či Mumlavskému vodopádu. Koupání je možné v bazénech aquaparku Špindl jakož i na koupalištích Valteřice a Jilemnice. V zimě je Špindlerův Mlýn vyhledávaným střediskem Krkonoš. Kromě lyžování můžete snowboardovat, bruslit na ledě nebo si vyrazit na běžky.

Celoročně přístupný penzion Bouda Bílé Labe *** je ideální na dovolené s rodinkou, přáteli i na uspořádání oslav či privátních akcí. Maximální kapacita ubytování je 36 osob. Nabízíme tyto zrekonstruované pokoje:
- sedm 2-lůžkových s oddělenými lůžky nebo manželskou postelí,
- dva 3-lůžkové s manželskou postelí a jedním lůžkem,
- dva 4-lůžkové s manželskou postelí a palandou,
- jeden 8-lůžkový s palandami.

Každý pokoj je vybaven kromě příslušného počtu lůžek i koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Samozřejmou součástí výbavy je také bezplatné WiFi připojení na internet.

V přízemí Vás náš ochotný personál recepce nasměruje do restaurace s terasou, udírnou a barem. Právě zde si zasytíte bříška během celého dne kvalitní stravou, orientovanou na českou kuchyni. Spolu s dětmi se můžete zabavit v herně se stolním fotbalem, ping-pongem, playstation a šipkami. Pronajímáme kola. V penzionu máme lyžárnu, úschovnu na kola, pračku, žehličku, dětskou postýlku a židličku na krmení. V exteriéru využijete terasu s posezením, ohniště, gril a dětské hřiště (s houpačkou a prolézačkami). Parkování je v létě u penzionu, v zimě na vzdálenějším parkovišti. Těšíme se na Vás!