Stylové apartmány v oblasti Křivoklátska

Bydlení u Babičky se nachází v obci Bratronice, v okrese Kladno. Okresní město je vzdáleno jen 12 km. Obec leží na okraji CHKO Křivoklátsko.

Celoročně jsou Vám k dispozici dva apartmány, jeden s bezbariérovým přístupem v přízemí a druhý v patře, každý s kapacitou pro 4 osoby. Majitel bydlí v další budově na společném dvoře.

Oba apartmány jsou podobné. V každém najdete jednu ložnici s manželskou postelí. Obývací místnost je vybavena sedací soupravou, televizí a jídelním sezením, nachází se zde také válenda, kterou lze rozložit a dosáhnout tak plnou kapacitu apartmánu (4 osoby). Kuchyň je kompletně vybavena, využijete zde keramickou varnou desku, mikrovlnnou troubu, rýchovarnú konvici i kávovar, lednici a v přízemním apartmánu i elektrickou troubu. V přízemí najdete koupelnu se sprchovým koutem a samostatnou toaletu, v patře je koupelna vybavená toaletou a vanou.

V celém objektu je zajištěno WiFi připojení na internet. V případě potřeby Vám zapůjčíme dětskou postýlku a najdete zde i hračky pro děti. Přízemní apartmán disponuje vlastní terasou s východem z obývacího pokoje. Na dvoře je také vyhrazená vlastní terasa pro hosty z apartmánu v patře. Když to počasí dovolí, osvěžíte se ve venkovním bazénu. Samozřejmostí je trezor na kola a lyže. V oploceném dvoře zaparkujete dvě auta, další auta mohou parkovat před objektem.

Poznejte nejdříve okolí obce, výborný výhled si užijete z rozhleden Veselov a Kožova hora. Na mnoho zajímavých míst narazíte při toulkách Křivoklátskem. Pokud máte rádi přírodní zajímavosti, navštivte Koněpruské jeskyně. Pokud Vás spíše baví historie, směřujte Vaše kroky na zámek Nižbor a hrady Křivoklát, Červený Újezd ​​nebo Karlštejn. Pro rodiny s dětmi doporučujeme vodní park Čabárna a Zoopark Zájezd. Zábava ve vodě na Vás čeká na koupalištích Sletiště a Bažantice nebo v aquaparcích v Kladně a Berouně. Pokud si chcete v zimě zalyžovat, budete muset zajít trochu dále, do Ski areálu Chotouň (40 km).