Ubytování s vinným sklípkem

Ubytování Casa de Kubant najdete v městečku Olbramovice u Moravského Krumlova, v okrese Znojmo, v Jihomoravském kraji.

Oblast je oblíbená u cyklistů, cyklistické trasy Vás zavedou na různá zajímavá místa. Pokud se chcete při plánování trasy podívat na krajinu shora, navštivte Rozhlednu Réna, Vyhlídkovou věž Bratčice nebo Rozhlednu Vladimíra Menšíka. Pokud byste se rádi dozvěděli co to o rostlinách, zajděte do Centra léčivých rostlin, některé botanické zahrady nebo arboreta v Brně. Pokud si chcete připomenout historii, tím pravým místem pro Vás bude hrad Špilberk, zřícenina hradu Templštejn, Hrad a zámek Dolní Kounice nebo zámky Miroslav, Moravský Krumlov, Rosice či Mikulov. Děti zaujmete návštěvou Jeskyně Na Turoldu a Zoologické zahrady v Brně. Zábavu i odpočinek pro celou rodinu zabezpečí Aqualand Moravia Pasohlávky.

Během celého roku nabízíme ubytování v domě s vinným sklepem. Celkově se zde může ubytovat 5 - 7 hostů. Během pobytu budete mít celý objekt včetně sklepa jen pro sebe.

V přízemí domu naleznete obývací místnost s televizí, sedací soupravou a jídelním posezením. Součástí tohoto prostoru je také kuchyňský kout, oddělený pultem. Zde Vám poslouží keramická varná deska, elektrická i mikrovlnná trouba, lednice s mrazákem, rychlovarná konvice a také myčka nádobí. V patře najdete dvě ložnice, 2-lůžkovou s manželskou postelí a 3-lůžkovou s manželskou postelí a samostatným lůžkem. Jako další dvě lůžka slouží po rozložení gauč v obývací místnosti. Koupelna se sprchovým koutem a toaletou je samozřejmost. V celém objektu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

V přízemí se nachází predpivničná místnost s posezením, barem a vstupem do pískovcového sklepa dlouhého 60 metrů, kde se nacházejí kóje k archivaci vína. Posezení je možné i na venkovní zastřešené terase. Pokud plánujete výlet do okolí, zapůjčíme Vám za poplatek kola. Stravování je možné v partnerském hotelu s restaurací U císařské cesty, který je vzdálen asi 5 minut cesty autem. Auta zaparkujete na ulici u objektu.

Dopřejte si odpočinek v pohodlném ubytováni a při sklence vína. Těšíme se na Vaši návštěvu.