Nové moderní pokoje, venkovní bazén

Při soutoku Otavy a na okraji Národního parku Šumava v Chráněné krajinné oblasti se v centru města Rejštejn nachází Černá Růže – rodinný penzion s restaurací. Tradiční domácí kuchyně v kombinaci s maximálně pohodlným ubytováním dělají náš penzion skvělým místem pro jakýkoliv typ pobytu.

Město Rejštejn je vhodným místem pro odpočinek, ale i ideálním výchozím bodem pro toulky Šumavou pěšky i na kole. Pro naše hosty je k dispozici uzavřené soukromé parkoviště, v těsné blízkosti objektu se nachází i dvě autobusové zastávky. Pokud máte rádi aktivní dovolenou, okolí Rejštejna poskytuje široké množství turistických atrakcí: Vchynicko-tetovský plavební kanál, Antýgl, Čeňkova Pila, slatě. Rozhled do šumavské krajiny si vychutnáte z nedalekých rozhleden: Sedlo, Javorník, Poledník, Špičák. Sbalit si na dovolenou lyže nebo jiné zimní sportovní potřeby se vyplatí. Lyžování je možné v Ski areálu Kašperské Hory, Hartmanice, Javorník, Zadov nebo Špičák.

Černá Růže - penzion disponuje celkem kapacitou 25 osob. Našim hostům nabízíme ubytovací i stravovací služby. Ubytovat se můžete v těchto typech pokojů:

- dvou 2-lůžkových s manželskou postelí a možností dvou přistýlek na rozkládacím gauči,
- dvou 3-lůžkových s manželskou postelí, pevným lůžkem a možností dvou přistýlek na rozkládacím gauči,
- jednom 5-lůžkovém se dvěma manželskými postelemi, jedním pevným lůžkem a možností dvou přistýlek na rozkládacím gauči.

Každý pokoj je vybaven totožně, až na počet lůžek. V každém si můžete uskladnit jídlo do lednice i využívat koupelnu se sprchovým koutem a toaletou. Do kteréhokoli pokoje lze umístit dětskou postýlku. Nechybí bezplatné WiFi připojení na internet v celém objektu.

Celý den můžete využívat služeb restaurace, kde Vám připravíme opravdu výborné jídla. K restauraci náleží terasa s posezením. Klienti ubytovaní v některém z našich pokojů mohou užívat posezení na terase. K dispozici je také zahradní terasa a gril.

Pro naše hosty je k dispozici venkovní zastřešený bazén, volejbalová síť a rozlehlá zahrada. Pro děti je zde trampolína, houpačka, stolní fotbal a jiné hry. Vaše sportovní potřeby Vám umíme uschovat ve vyhrazeném prostoru. Po dohodě s majitelem Vám dohodneme masáž. Na oploceném pozemku může zaparkovat až 12 aut (bezplatně). Těšíme se na Vás!