Úžasná dovolená v jihočeském hvozdu

Rozhodli jste se, že právě teď strávíte dovolenou nebo pobyt v útulné hájence? Právě jste ji našli - Černickú hájenku, která se nachází na samotě obce Sudoměřice u Bechyně. Lesní prostředí, útulně zařízené ubytování - kombinace, která Vám během pobytu vícekrát vykouzlí úsměv a dobrou náladu.

Příjemné prostředí na chalupě si celkově může užívat až 9 hostů. V přízemí Vám rodinnou atmosféru navodí teplo sálající z krbové pícky v obývacím pokoji. Právě zde je taktéž i televize, rádio, rozkládací gauč (pro přespání dvou osob) a přistýlka pro jednu osobu. Výborné speciality se dají připravit v kompletně zařízené kuchyni (el. spotřebiči a kuch. nádobím). V přízemí je komfort zajištěn díky koupelně se sprchovým koutem a toaletou. Milovníky spánku potěší dvě ložnice. Každá je 3-lůžková. V jedné je manželská postel a pevné lůžko, ve druhé je patrová postel a jedno lůžko. Samozřejmostí je WiFi připojení na rychlý internet zdarma.

V exteriéru objektu si odpočinete na zahradě. K dispozici je pro Vás venkovní posezení na terase i ohniště. U nás Vám můžeme zapůjčit kola i příslušenství na hru golfu (hřiště poblíž areálu ubytování). Děti se mohou u nás hrát s hračkami. Na požádání máme také dětskou postýlku a židličku na krmení. Na recepci Vám po zaplacení pobytu (i kreditní kartou) předáme klíče, ukážeme možnosti parkování při hájence a popřejeme příjemný a ničím nerušený pobyt. Těšíme se na Vás!

A co nabízí okolí? Využívat můžete cyklostezky i stezky určené na procházky, nordic walking nebo sběr plodů lesa a hub. Za ubytováním se napojíte na dendrologickou naučnou stezku po Černické oboře. Výlet lze naplánovat do Bechyně a do Tábora. Během léta si zaplavete Rytířském rybníku i v bazénech bechynského koupaliště. Nadšenci aktivního odpočinku se zabaví na ploše nejstaršího jihočeského golfového hřiště Bechyně. V zimě doporučujeme lyžování v středisku Sportrelax centrum Monínec.