Na venkově, atmosféra jako u babičky

Prázdniny strávené jako u babičky - i takto si můžete začít představovat dovolenou nebo kratší pobyt v naší Chaloupce u Močubů. 140 let stará, zrekonstruovaná chaloupka se nachází v Českém ráji, ve vesničce Skalany, patřící pod obec Vyskeř.

Zpěv ptáků, klid a okolní les dotvářejí jedinečnou atmosféru, kde si odpočinete od městského ruchu. Krajem vede mnoho cyklistických a turistických tras. Pokud Vás lákají výlety, naplánujte si návštěvu hradu Valdštejn, zámku Hrubá Skála nebo Vyskře s vyhlídkou a kostelíkem zasvěceným sv. Anně. Děti nadchne celodenní zábava v centru Šťastná země i lanovém centru Čertoryje. Nabízíme i možnosti ke koupání, a to v nedalekém koupališti Kacanovy nebo aquparku v Turnově. V zimě doporučujeme spíše vyrazit na běžky. Nedaleko se nacházejí i menší vleky vhodné pro děti.

Celoročně Vám nabízíme k pronájmu Chaloupku u Močubů, jejíž celková kapacita je 6 pevných lůžek a 2 přistýlky. V přízemí si můžete odpočinout v kuchyni, kde ve výbavě najdete elektrický sporák s troubou, lednici s mrazákem, rychlovarnou konvici, mikrovlnnou troubu a jídelní posezení. V kuchyni navíc využijete jednu přistýlku v podobě rozkládacího gauče. V chaloupce je koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Na patře chaloupky jsou umístěny 2 ložnice - 2-lůžková s manželskou postelí a 4-lůžková s manželskou postelí a dvěma pevnými lůžky. V 2-lůžkové ložnici se dá rozložit přistýlka.

Vychutnávat si sluneční paprsky v romantickém prostředí, v oáze lesa... Představa, která se dá naplnit odpočíváním na venkovním posezení nebo při přípravě jídel na grilu či ohništi. Po dohodě Vám umíme zapůjčit dětskou postýlku a vysokou židličku. U nás si také můžete uschovat Vaše sportovní potřeby. Parkování vozidel je přímo u chaloupky. Přijďte k nám načerpat novou energii. Těšíme se na Vás!


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domácí zvířata