Chalupa Adršpach

Přímo neuvěřitelné krásy romantické oblasti skalních měst - v Adršpašsko-teplických skalách, ve vesničce Janovice se nachází naše dřevěná Chalupa Adršpach. Už z naší chalupy vedou upravované běžkařské tratě.

Okolí nabízí mnoho možností na trávení vzácných chvil. Jednoznačně doporučujeme navštívit Adršpašské a Teplické skály, kde vede několik turistických stezek až do Krkonošského národního parku. Zajisté dobře padne i cyklistika, nenáročné procházky, sběr plodů lesa, jízda na koni, nordic walking nebo horolezectví. V létě si zaplavete v bazénech Koupaliště v Polici nad Metují. Rozhejbat se můžete také při hře tenisu nebo squashe v tenisové hale v Teplicích nad Metují. Trošku adrenalinu zažijete i při vyhlídkových letech na blízkém letišti. V zimním období si užijete nejen běžky i lyže na svazích středisek v Teplicích nad Metují, Radvancích i v Krkonoších.

Celoročně můžete prožívat spokojené chvíle v naší chaloupce, která je kapacitně uzpůsobena pro 10 hostů. Chalupa Adršpach je tak ideální pro rodinky s dětmi či skupinky přátel a známých. Už při vstupu si užijete teplo sálající z krbové pícky ve společenské místnosti. Odpočinete si zde také na gaučovém sezení, u televize s kabelovým příjmem, CD přehrávačem, rádiem nebo hraní her. Odtud vede i východ na terasu. Uvařit si výborné jídlo víte v prakticky zařízené kuchyňce. Jeho chuť si naplno vychutnáte v místnosti s jídelním posezením. Umístěna je zde stejně koupelna se sprchovým koutem a toaletou.

Noční část v chalupě tvoří tři ložnice. Spánek na kvalitních matracích si užijete v 2-lůžkové ložnici se samostatnými lůžky a ve dvou 4-lůžkových ložnicích s manželskými postelemi, dvěma lůžky a dětskou postýlku. Na pochodí chalupy je pohodlí zajištěno zásluhou koupelny se sprchovým koutem, pračkou, žehličkou a toaletou. Nechybí ani bezplatné WiFi připojení na internet.

Venkovní část chalupy nabízí prostor na grilování na grilu i v krbu, opékání na ohni nebo odpočívání na posezení na terase nebo na zahradní houpačce. Dětské srdce se potěší houpačce, skluzavce i trampolíně. Součástí je také židle na krmení dětí. S radostí si u nás zahrajete šipky. Parkování aut jsme zajistili přímo u Chalupě Adršpach. Věříme, že u nás prožijete nádherný pobyt. Těšíme se na Vás.