Jen 500 m pěšky od sjezdovky Kempaland

Luxusní ubytování v panenské přírodě Beskyd - taková je naše Chalupa Bukovec, která se nachází v obci Bukovec, v okrese Frýdek-Místek. Chalupa Bukovec přímo volá na dovolenou s dětmi díky svému hřišti.

Každý den v roce se můžete ubytovat v Chalupě Bukovec. Chalupa je vhodná pro maximálně 8-člennou skupinku hostů.

Už při vstupu do chalupy Vás okouzlí tradiční americký dřevěný styl s mnoha novodobými a jedinečnými doplňky. Společný čas využijete pro odpočinek i zábavu v obývací místnosti s gaučovým sezením a televizí se satelitním příjmem. Obývák je propojen s nadstandardně vybavenou kuchyní, kde si uvaříte výborné pokrmy. Ty si vychutnáte na jídelním sezení.

Příjemný spánek si dopřejete v podkrovní části ubytování - právě zde jsou připraveny dvě 2-lůžkové ložnice s manželskou postelí a jedna 2-lůžková ložnice manželskou postelí a dvěma přistýlkami na matraci. Komfort hostům poskytuje koupelna s vanou, sprchovým koutem a toaletou. V přízemí je samostatná toaleta.

Využijete tu také pračku, myčku nádobí, dětskou postýlku a bezplatné WiFi připojení na internet. Z obývací místnosti vede východ na balkon. Pohodu si vychutnáte při grilování nebo relaxování na venkovním posezení. Parkování aut je zajištěno do 100 m od ubytování. Těšíme se na Vás!

Okolí s nabídkou aktivit: možnost na cyklistiku, turistiku, nenáročnou procházku k nejvýchodnějšímu bodu ČR nebo trojmezí hranic. V létě doporučujeme koupání v Areálu Amerika v Jablunkově - Návsi i v bazénech Aquaparku Tropikana či Aquaparku Istebna. Nejen bowling v Jablunkově nebo návštěva kina ozvláštní Váš pobyt. V zimě si zalyžujete na svazích středisek Skiareál Mosty u Jablunkova a Snowparadise - Velká Rača Oščadnica.