Blízko lyžařského střediska, se saunou

Rádi trávíte dovolenou s rodinnými příslušníky, přáteli nebo ve větší skupince? Zveme Vás do zrekonstruované poloroubené Chalupy Černý Důl. Naše chalupa se nachází na polosamotě v obci Černý Důl, v těsné blízkosti lyžařského střediska Černá hora - Černý Důl (do 600 m). Navíc si u nás odpočinete v sauně.

Hned vedle chalupy teče potůček, který dotvoří relaxační atmosféru během Vašeho pobytu. Pokud rádi poznáváte les se všemi jeho zákoutími, stačí projít pár kroků. V létě Vás jistě zlákají výlety po cyklistických trasách i turistických chodnících různé náročnosti. S dětmi si zajezdíte na koni, zaplavete v krytém bazénu nebo se vykoupete v přehradě Labská, koupališti Čistá i aquacentre Jánské Lázně. Lyžování a snowboarding je v zimním období možné na svazích zmíněného střediska, nebo ve střediscích v okolí jako jsou Ski Family - Dolní Dvůr či Černá hora - Jánské Lázně.

Každý den v roce máme pro Vás připraveno útulné ubytování v naší Chalupě Černý Důl. Celková kapacita ubytování je přizpůsobena pro 24 hostů. Už v přízemí se nachází společenská místnost s televizí se satelitním příjmem, sezením, krbovými kamny a dvěma lůžky. Rovněž zde využijete společnou kompletně zařízenou kuchyň i koupelnu se sprchovým koutem, toaletou a pračkou. Spánek zde zajišťují dvě ložnice - 2-lůžková a 4-lůžková.

V prvním patře jsme pro Vás připravili království spánku ve dvou 5-lůžkových ložnicích. Každá je vybavena vlastní kuchyňkou, koupelnou se sprchovým koutem a samostatnou toaletou. V nejsvrchnější části chalupy jsou k užívání lůžka pro 6 až maximálně 8 hostů. Součástí je také televizor se satelitním příjmem a toaleta. V celém objektu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

Máte rádi teplo? Dokonale si ho užijete v naší sauně. Venku si vychutnáte čerstvý vzduch na venkovním posezení na terase nebo si připravíte jídla na grilu či ohništi. Víme Vám zapůjčit dětskou postýlku a uschovat lyže. Parkování aut na zahradě s uzamykatelnou bránou. Těšíme se na Váš pobyt u nás!