Chalupa v blízkosti lesa a vleku

Chalupa Chlívce se nachází ve vesnici Chlívce, poblíž měst Stárkov a Rtyně v Podkrkonoší. Chalupa leží na okraji CHKO Broumovsko a zároveň v blízkosti Krkonoš a Orlických hor.

Pokud se k nám chytáte v létě, užijete si turistiku a cyklistiku. V této oblasti najdete množství dobře značených tras i naučných stezek. Skalní města v Adršpašsko-teplických skalách rádi vyhledávají i horolezci. Jednoduše se k dobrému výhledu dostanete výstupem na některou z rozhleden (Stezka korunami stromů, Dobrošov, Žernov nebo Žalman). Historie na Vás čeká v Dobrošově, kde si prohlédnete vojenské opevnění nebo na zámcích Kuks a Ratibořice. Zábavu pro celou rodinu najdete v ZOO Dvůr Králové a aquaparcích Trutnov či Kudowa Zdroj (Polsko). V zimním období najdete jeden vlek přímo nad chalupou a vyrazit můžete i na běžky. Z dalších lyžařských středisek doporučujeme například Nebíčko, Kamenec Teplice nad Metují nebo Běloves a Petříkovce.

Během celého roku nabízíme ubytování v chalupě s celkovou kapacitou pro 20 osob. Chalupa je rozdělena na 4 samostatné apartmány. Chalupu si můžete pronajmout jako celek pro větší skupinu nebo po jednotlivých apartmánech (v mimosezóně).

Apartmány 1 a 2 jsou nejmenší, vhodné pro 2 - 4 osob, jsou stejně vybavené. Tyto apartmány jsou tvořeny jednou prostornou pokojem, kde najdete jednu manželskou postel a pohovku, která je využitelná jako přistýlka pro dvě osoby. V apartmánu 3 si odpočinete v jedné ložnici na manželské posteli, dvou samostatných lůžkách a na přistýlce na gauči v obývací místnosti. Apartmán 4 disponuje dvěma ložnicemi (každá s manželskou postelí a samostatným lůžkem) a přistýlkou ​​na gauči.

Ve všech apartmánech najdete kuchyňský kout s lednicí s mrazničkou, dvouvařičem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a toustovačem. Samozřejmostí je jídelní stůl. Součástí apartmánů 3 a 4 je i obývací pokoj s posezením a televizí se satelitním příjmem, v apartmánech 1 a 2 najdete také křesla a televizi. Ke každému apartmánu náleží koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Pro děti Vám do kteréhokoliv apartmánu připravíme dětskou postýlku. Apartmány 1 a 2 mají společný vchod do budovy, apartmány 3 a 4 disponují vlastními vchody.

V celém objektu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet. Venku si posedíte v altánku, u kterého využijete i vnější krb nebo ohniště. Mysleli jsme i na děti a připravili jsme tu menší hřiště s domečkem s prolézačkami a skluzavkou. V létě si dopřejte osvěžení v bazénu (průměr 4,6 m). Cyklisté a lyžaři si odloží sportovní vybavení ve vyhrazeném prostoru. Přímo u chalupy naleznete 4 parkovací místa. Po dohodě poskytujeme možnost stravování v blízkosti chalupy. Rádi Vás přivítáme v Chalupě Chlívce.