V klidném prostředí u říčky Metuje

Chalupa Dědov se nachází v klidném prostředí na okraji vesničky Dědov, která je částí města Teplice nad Metují v Královéhradeckém kraji. Chalupa je situována při říčce Metuje na okraji lesa, kde oceníte klid a dokonalé soukromí.

Poloha chalupy nedaleko Teplických a Adršpašských skal je ideální pro pěší turistiku i cykloturistiku, na své si přijdou i horolezci. Řeka Metuje poskytuje při dobré splavnosti možnosti pro vodáky. Nadšencům historie doporučujeme navštívit zámek v Náchodě a pevnost Dobrošov. V teplých měsících se můžete osvěžit na koupališti v Teplicích nad Metují, v rybníku Buchťák či v jezerech Adršpach - Pískovna a Krupovka. V zimních měsících to máte na lyžovačku blízko, středisko Ski Kamenec - Teplické skály je vzdáleno méně než 5 km. Pokud zatoužíte poznávat i jiné země, můžete si vyrazit na výlet do blízkého Polska.

Chalupa je k dispozici během celého roku a díky své kapacitě pro 4 osoby je vhodná zejména pro rodiny s dětmi nebo malé skupinky.

Přízemí chalupy tvoří společenská místnost s pohovkou a televizí se satelitním příjmem, jejíž součástí je i kompletně vybavená kuchyňka s jídelním posezením. Pro přípravu chutných jídel zde využijete dvouplotýnkový vařič nebo mikrovlnnou troubu, nechybí ani chladnička a rychlovarná konvice. Příjemnou atmosféru celého prostoru dotváří i krbová kamna. Prostor pro odpočinek naleznete na patře chalupy, kde je pro Vás v 4-lůžkové ložnici připravena jedna manželská postel a jedno samostatné lůžko s vysouvacím plnohodnotným lůžkem. V chalupě se samozřejmě nachází také koupelna se sprchovým koutem a toaletou.

V exteriéru chalupy najdete rozlehlou zahradu a výhled na okolní lesy si vychutnáte z terasy s venkovním posezením a slunečníkem. K dispozici máte i přenosný gril nebo ohniště. Děti se určitě vyhrají dosyta na menším dětském hřišti s prolézačkami, skluzavkou a houpačkou nebo na pískovišti. Vaše auto zaparkujete přímo u chalupy. Majitel je někdy o víkendu přítomen z důvodu nutné údržby objektu.

Pokud hledáte ticho a odpočinek, Chalupa Dědov je pro Vás jako stvořená a rádi Vás v ní přivítáme.