Útulné ubytování s krbem na horách

Chalupa Hübsch je situována v městečku Desná v okrese Jablonec nad Nisou v Libereckém kraji. Nabízí tak klidné ubytování u lesa na pomezí Jizerských hor a Krkonoš.

Celoročně u nás rádi přivítáme až 13 osob, které se pohodlně vyspí ve třech pokojích. Dva čtyřlůžkové se nacházejí na patře a disponují manželskou a dvěma samostatnými postelemi nebo manželskou postelí a palandou. K pokoji s palandou patří půda, kde se v případě potřeby vyspí další dva lidé. Součástí každého pokoje je vlastní koupelna a kuchyňský kout. V přízemí najdete jeden třílůžkový pokoj se samostatnými postelemi a společenskou místnost, kde si odpočinete při sledování televize při rozpáleném krbu. Nachází se zde další kuchyň, kde si připravíte chutná jídla. Všechny kuchyně v chalupě jsou vybaveny mikrovlnnou troubou, lednicí, rýchlovarnoou konvicí, elektrickým sporákem a samozřejmostí je jídelní posezení.

Koupelny disponují sprchovým koutem a toaletou. Jelikož naše chalupa slouží především k odpočinku a odreagování od každodenních starostí, WiFI připojení na internet u nás nehledejte. Za kouření Vás pokutovat nebudeme, využijete k tomu například společenskou místnost. V exteriéru chalupy si příjemně odpočinete na posezení u krbu. S parkováním si nemusíte dělat starosti, Vaše auta si komfortně zaparkujete přímo u objektu. V zimě ale myslete na sněhové řetězy, při sněhové kalamitě se lesní cesta, která k nám vede, hůře udržuje.

Pokud jste si pro svou dovolenou vybrali město Desná, určitě jste udělali dobře. V letních měsících si užijete cykloturistiku, pěší turistiku a houbaření. Pěknou zastávkou bude Riedlová vila, maják a muzeum Járy Cimrmana nebo Muzeum výroby hraček. Skvělý zážitek si odnesete z lanového centra Proud Harrachov, bobové dráhy Harrachov a neměli byste zapomenout ani na železniční viadukt v Smržovce a Mumlavské vodopády. Pokud patříte mezi nadšence zimních sportů, vyrazte do nejbližších ski areálů jako je Černá Říčka, U Čápa v Příchovicích, Rejdice a Harrachov.

Chalupa Hübsch je ideálním místním pro letní a zimní dovolenou, proto neváhejte s Vaší návštěvou. Už nyní se na Vás těšíme!