Zrekonstruovaná chalupa s krbem

Má 2 ložnice, 3 a 4 lůžka, , společný pokoj s jídelním koutem a sedací soupravou , TV a WiFi. Plně vybavenou kuchyň, koupelnu s vanou a dvě samostatné WC.
Terasu s grilem,posezením a nádherným výhledem na Jizerské hory a Krkonoše.


Srdečně Vás zveme na Chalupu Krásná, která se nachází v klidné části obce Krásná. Úžasné výhledy na Krkonoše, Jizerské hory a Český ráj či Lužické hory jsou obrovským bonusem při trávení jedinečných chvil s Vašimi nejbližšími.

Okolní příroda se přímo sama nabízí na procházky, turistiku nebo výlety na kole. Prohlédnout si okolí z výšky je možné na rozhlédni Černá studnice. Jižněji se dostanete k zajímavé dřevěné stavbě "Burk", kostelu či fare s morovým sloupem od rodáka doktora Kittlera. Zaujme Vás také muzeum a bylinková zahrádka. Děti se nadchnou kozí farmě se zvířátky v obci Pěnčín nebo ukázce výroby korálků. Po cestě Vám neunikne ani informace o historii sklářství. Odpočinek po všech aktivitách dobře padne v koupališti Jablonci nad N. nebo občerstvíte v místní restauraci.

Chalupa Krásná je pro Vás připravena každý den v roce. Celková kapacita ubytování je pro 7 hostů, a tak je vhodná pro menší skupinku přátel nebo rodinku. Romantické večery u krbu prožijete ve společenské místnosti. Samozřejmě, víte si tu odpočinout při sledování televizoru se satelitním příjmem z gaučového sezení. Své chutné teplé nebo studené pokrmy si připravíte v kuchyňce.

Dostat se do říše snů je u nás možné přímo ve dvou ložnicích. K užívání jsou dvě 3-lůžkové s manželskou postelí a samostatným lůžkem. V jedné navíc použijete přistýlku ve formě rozkládací postele. U nás máte komfort zaručen - k dispozici je koupelna s vanou, pračkou, žehličkou a dvě toalety. Zajistili jsme také bezplatné WiFi připojení na internet.

Venkovní posezení na terase je dokonalé k zintenzivnění výborného pobytu u nás. Nechybí ani gril, ohniště, venkovní krb a zahradní houpačka. Děti se zabaví na atrakcích na hřišti nebo v koutku v chalupě. Uschováme Vám u nás lyže. Parkování aut - zajištěno u objektu, v zimě třeba použít sněhové řetězy. Věříme, že neodmítnete naše vroucně pozvání do Chalupy Krásná. Těšíme se na Vás!