Na samotě, u lesa, s krásným výhledem

Už brzy se můžete těšit na nově zrekonstruované komfortní ubytování s kvalitními fotografiemi. Těšíme se na Vás!


Chalupa Machalová se nachází na samotě, u lesa a nabízí jedinečný výhled na údolí. Umístěna je v blízkosti obce Vápenice, 2 km nad Starým Hrozenkovem, v blízkosti česko-slovenského pohraničí.

Celoročně Vás ubytujeme v naší tradiční chalupě, která je vhodná pro rekreaci maximálně 5 hostů. Klid tak u nás najdou rodinky s dětmi, páry či senioři. K trávení společných chvil je připravena obývací místnost s krbem a televizí se satelitním příjmem. Rovněž zde využijete jednu postel a jednu přistýlku pro jednu osobu. Domácí jídla si umíte uvařit v kompletně zařízené kuchyni, jejíž součástí je el. trouba s plyn. sporákem, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, lednice s mrazákem a jídelní posezení. Zde je také k dispozici jedno lůžko.

Spánek je u nás zajištěn v 2-lůžkové ložnici. V ní se k sobě přitulíte v manželské posteli. Neodmyslitelnou součástí chalupy je koupelna s vanou a toaletou. V rámci celé chalupy jsme mysleli na spojení s okolním světem, a to prostřednictvím bezplatného WiFi připojení na internet.

Rádi si grilujete pokrmy na grilu? U nás k tomu použijete gril popřípadě i ohniště. Po túře či náročnějším dny zajisté dobře padne odpočinek na venkovním posezení. Ratolestem v letním období víme nafouknout dětský bazén. Dvě parkovací místa si přímo žádají příjezd k nám. Už nyní se na Vás těšíme!

Bílé Karpaty jsou nádherné na poznávání, a to během pěší turistiky, náročnějších výstupů nebo po cyklostezkách. Pokud Vás láká koupání, klidně se pobavte v bazénech koupaliště ve Starém Hrozenkově i v aquaparku Uherský Brod. Na vodní nádrž Bánov se také zchladíte nebo ulovíte ryby. V okolí jsou tenisové kurty, sportovní hala a také dráha na bowling. Nevynechejte návštěvu zámku v Bojkovicích ani barokní zámek v Buchlovicích. Odrážející se sluneční paprsky ze sněhové pokrývky dodají Vašímu lyžování či snowboardingu kouzlo. Dopřejete si ho v Ski centru Bílé Karpaty, Lyž. středisku Velká Javořina i Skiparku Filipov.