SUPER LM 26.-29.02. cena 6999,- až 10 os

Komfortní chalupa s vyhřívaným bazénem.

Chalupa Majdalenka se nachází v Studeném u Jablonného nad Orlicí. Lokalita leží v blízkosti Orlických hor. Chalupa je vybavena komfortně s tradičními prvky. Velkou výhodou je swim spa, které můžete využívat během celého roku.

Lokalita, která nabízí přírodu, kulturu i tradice, Vám určite poskytne mnoho možností pro trávení volného času. Historii Vám připomene lidová architektura na vesnicích (např. kostel sv. Petra a Pavla v Limberku) i malebné náměstí a zámky ve městech (např. Jablonné nad Orlicí). Celá oblast je protkána sítí pěších a cyklistických tras, vyberte se k Studeneckým skalám, k Pastvinské přehradě či k rozhlednám (Buková hora, Andrlův Chlum, Anna v Říčkách, Velké Deštné). Orlické hory jsou také vyhledávaným místem pro horolezce. Pokud Vás zajímá fauna, navštivte Botanickou zahradu Orlických hor na Bukačce a také 800 let starou Vejdovou Lípu v obci Pastviny. V létě se o zábavu postarají koupaliště ve Vamberku, Žamberku i aquapark v Ústí nad Orlicí. Pokud jste k nám přišli na lyžovačku, doporučujeme středisko v Českých Petrovicích se třemi vleky, Ski Park Červená voda, Dolní Morava (celoroční aktivity), Králíky a Říčky.

Celoročně nabízíme ubytování pro 4 až 10 osob v nové chalupě zhotovené podle historické předlohy. Chalupa je ideálním místem pro rodiny s dětmi.

Ve společenské místnosti spojené s kuchyní najdete prostor pro trávení chvil s rodinou či partou. Pohodlně se usaďte do křesla a podívejte se na oblíbené programy na televizi se satelitním příjmem. Kuchyňský kout s ostrůvkem Vám poskytne vše, co potřebujete k přípravě Vašich oblíbených jídel. Práce Vám půjde od ruky díky keramické varné desce, elektrické troubě, rychlovarné konvici, mikrovlnné troubě i lednici s mrazákem. Dobré jídlo si vychutnáte společně u jídelního stolu s lavicí a židlemi.

O odpočinek se postará některá ze tří ložnic. V přízemí najdete "Dívčí pokoj" s manželskou postelí. Na patře se nachází "Chlapecký pokoj" s manželskou postelí a dvěma samostatnými lůžky a "Rodinný pokoj" s manželskou postelí a rozkládacím gaučem, který se využívá jako přistýlka pro dvě osoby. Každá ložnice je vybavena skříněmi, nočními stolky i stolem se židlemi. Součástí objektu jsou dvě koupelny. Jednu, s vanou, toaletou a bidetem, najdete v přízemí. Druhá koupelna je přístupná zvenčí, od bazénu, zde Vám poslouží sprchový kout, toaleta, pračka i sušička. Pro děti je k dispozici dětská postýlka (většinou je umístěna v ložnici "Dívčí pokoj", ale je možné ji přesunout dle potřeby), vysoká židle i dětský koutek s hračkami. V celém objektu je zajištěn bezplatný WiFi přístup na internet.

Jedním z lákadel této chalupy je určitě její exteriér. Společné posezení na dřevěné zahradní houpačce, na terase u krbu, či dobrá grilovačka Vám zaručeně udělají náladu. Během celého roku máte možnost za poplatek využívat tzv. swim spa - vyhřívaný bazén s vířivkou, protiproudem a masážními tryskami. Vaše ratolesti budou nadšené z dětského hřiště s prolézačkami, pískovištěm, houpačkou, skluzavkou a trampolínou. Pro úschovu kol i lyží máme vyhrazený uzamykatelný prostor. Parkování pro 4 auta je umožněno přímo u chalupy. Pro větší skupiny doporučujeme pronajmout i vedlejší objekt, Chalupu u Frimlů, čímž si zajistíte ubytování až pro 20 osob.

Užijte si dokonalý odpočinek v Chalupě Majdalenka. Těšíme se na Vás!