Pohodlná chalupa na polosamotě

Chalupa na Kopaninách se nachází ve vesnici Kopaniny, která je částí obce Chvalkovice, v okrese Náchod, v Královéhradeckém kraji. Město Česká Skalice je vzdáleno jen 11 km, stejně jako známé Babiččino údolí. Blízko to máte i do CHKO Broumovsko.

K nejoblíbenějším místům této oblasti se určitě řadí místa, která zmiňuje Božena Němcová ve svých knihách. Projděte se Babiččniným údolím, navštivte zámek Ratibořice i Barunčinu školu v České Skalici. Pokud rádi obdivujete hrady a zámky, nevynechejte návštěvu zámků Opočno, Náchod a Nové Město nad Metují či hradu a zámku Trutnov. Zajímavá je i tvrz Rýzmburk, pevnost Dobrošov, podzemní labyrint Josefov nebo barokní klášter v Broumově. Vhodným cílem rodinného výletu je například ZOO Dvůr Králové, Obří akvárium Hradec Králové nebo aquapark Kudowa Zdroj (Polsko). Vykoupat se můžete i na koupališti v Trutnově nebo v přehradě Rozkoš, která láká návštěvníky také na vodní sporty a rybolov. V zimě se o aktivity starají lyžařská střediska Běloves, Radvanice či Petříkovce.

Celoročně nabízíme ubytování pro 9 hostů v chalupě. Tato se pronajímá vždy jen jedné skupině a stojí na polosamotě, takže zde budete mít dokonalé soukromí.

V přízemí najdete obývací místnost s krbem, televizí, jídelním stolem a rozkládacím gaučem (po rozložení plnohodnotné dvojlůžko). V kuchyni je Vám k dispozici keramická varná deska, elektrická i mikrovlnná trouba, lednice, další jídelní stůl a sporák na pevná paliva. Rovněž v přízemí se nachází technická místnost, kde je umístěna pračka a myčka nádobí.

Pro chvíle odpočinku si můžete vybrat některou ze čtyř ložnic, v přízemí je umístěna 1-lůžková ložnice, v patře 2-lůžková se dvěma samostatnými lůžky a dvě 2-lůžkové s manželskou postelí. V případě potřeby Vám poskytneme dětskou postýlku. Pro Vaše pohodlí je k dispozici v přízemí koupelna s vanou a samostatná toaleta a v patře koupelna se sprchovým koutem a toaletou. V celé chalupě je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

Na zahradě u chalupy si můžete posedět a něco dobrého ugrilovat. Sportovní vybavení jako například kola si odložíte v garáži. U objektu je možné zaparkovat až 6 aut. Pokud je pro Vás na dovolené důležité soukromí, Chalupa na Kopaninách se Vám určitě zalíbí. Těšíme se na Vaši návštěvu!