Chalupa v klidné oblasti u lesa

Přijměte pozvání k nám do Chalupy na Stráni, nacházející se v klidné horské obci Dolní Dvůr, v okrese Trutnov.

Obec je skvělým výchozím bodem pro turistiku, cyklistiku nebo nordic walking. Během procházek si v okolí si nasbíráte houby nebo lesní plody. V letním období se osvěžíte na přírodním koupališti Vejsplachy. Celoroční zábavu i relax si dopřejete v Aquacentru Jánské Lázně či Aquaparku Špindlerův Mlýn. Za poznáváním historie se vydejte do Vrchlabí, kde se nacházejí Čtyři historické domky. Pro nadšence zimních sportů doporučujeme navštívit svahy lyžařských středisek Ski areál Luisino údolí nebo Family Skiareál Dolní Dvůr, Ski areál Strážní, Ski areál Černý důl a další.

V naší útulné Chalupě na Stráni Vás srdečně ubytujeme během celého roku. Chalupa disponuje kapacitou pro 22 hostů.

Přízemí chalupy tvoří společenská místnost s televizorem s kabelovým připojením, CD a DVD přehrávačem a společenskými hrami. Rovněž zde využijete i plně vybavenou kuchyň s jídelním posezením, elektrickým sporákem s elektrickou troubou, rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou, myčkou nádobí a lednicí s mrazákem. Součástí přízemí jsou také dvě ložnice, jedna 5-lůžková se třemi samostatnými lůžky a dvěma lůžky na patrové posteli a 6-lůžková ložnice s manželskou postelí a dvěma palandami. Přízemí dotvářejí čtyři koupelny se sprchovými kouty, umyvadly a dvěma samostatnými toaletami.

Na patře chalupy jsou další tři ložnice, 2-lůžková s manželskou postelí, 4-lůžková se čtyřmi samostatnými lůžky a 5-lůžková s pěti samostatnými lůžky. Všechny ložnice v přízemí i patře disponují vlastním kuchyňským koutem s jídelním posezením, elektrickým sporákem, lednicí a mrazákem. Na tomto patře se nacházejí také další dvě samostatné toalety. V celém objektu je pro hosty dostupné bezplatné WiFi připojení na internet.

V exteriéru chalupy mohou hosté využívat venkovní posezení, přenosný gril a ohniště. V případě, že k nám zavítáte s koly nebo lyžemi, tyto Vám umíme uschovat v místnosti k tomu určené. Pro rodinky s dětmi zajistíme dětskou postýlku. Vaše auta si zaparkujete přímo u objektu. Tak neváhejte a dopřejte si skvělou dovolenou v nádherném prostředí Krkonoš. Těšíme se na Vás.