Chalupa s bazénem v CHKO Třeboňsko

Hledáte příjemné místo na relax? Zavítejte do zrekonstruované Chalupy Nítovice, která leží v klidném centru obce Nítovice na Jižních Čechách, na hranici CHKO Třeboňsko.

Celoročně Vám nabízíme únik od reality běžného dne v Chalupě Nítovice. Kapacita ubytování je 9 pevných lůžek a 4 přistýlky. Hezké chvíle můžete trávit v obýváku s televizí, společenskými hrami, gaučem a pohovkou (prospí na ní dva hosté). Výborné speciality si můžete uvařit v kompletně zařízené moderní kuchyni s krbem na dřevo. Součástí chalupy jsou také dvě koupelny se sprchovými kouty, fénmi na vysoušení vlasů, toaletami a jedna samostatná toaleta.

Ničím nerušený spánek jsme zajistili ve čtyřech ložnicích - jedna je 2-lůžková (menší manželská postel) a druhá je 2-lůžková (manželská postel a pohovka pro dvě osoby). Dvě ložnice jsou součástí celku - rodinného pokoje, kde se nachází 2-lůžková ložnice s manželskou postelí a hned u něj je 3-lůžková ložnice s palandou a jedním lůžkem.

Na uzavřeném dvoře máte soukromí jisté. Relax dobře padne v bazénu se solárním ohřevem nebo koupací kádi. Využívat zde můžete pergolu s posezením a grilem - lokomotivou, přenosné ohniště, pingponogový stůl, vinný sklípek a garáž pro uskladnění kol pro cyklisty. Děti se zabaví na hřišti v pískovišti, na skluzavce, otočné houpačce s kolotočem nebo u stolečku se židlemi. Parkování aut je možné přímo v areálu chalupy. Těšíme se na Vás.

Výlety do okolí: návštěva města Jindřichův Hradec, zámku Červená Lhota, Veterán Muzea Nová Bystřice, města Tábor. Nevynechejte ani Českou Kanadu s rozlehlými lesy, rybníky či žulovými balvany. Plavat se dá v aquaparku Jindřichův Hradec nebo aquaparku Soběslav. Rovněž doporučujeme i zábavu v lanovém parku Vávrovka i aqua šou zpívající fontány v J. Hradci.


Preferujeme: Rodiny s dětmi, Starší než 25 let, Starší než 35 let
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých lidí