Útulná chalupa na ranči

Chalupa Nord ranč stojí v blízkosti obce Bohatice, v okrese Česká Lípa, v Libereckém kraji. Na ranči chováme koně a tak budete mít přímo z chalupy výhled na tyto půvabné zvířata. Po dohodě Vám za poplatek poskytneme hodiny ježdění na koni.

Chalupa patří do oblasti Máchův kraj a Kokořínsko, naleznete zde množství cyklistických i turistických stezek. Vyberte se na procházku k soustavě 23 rybníků nedaleko od chalupy a cestou možná najdete i houby a borůvky. Vodáci si přijdou na své na řece Ploučnice, která je přítokem Labe. Turisté se rádi vydávají do CHKO Peklo, k pískovcovým útvarům v Kokořínsku, na hrad Sloup s rozhlednou a lesním divadlem nebo k zříceninám Jestřebí, Ralsko či Starý Bernštejn. Do historie se přenesete na hradech (Bezděz, Kokořín, Houska, Helfenburk) a zámcích (Zahrádky, Zákupy, Ploskovice). Vodní radovánky si užijete při Máchově jezeře, například v obci Doksy, kde si kromě koupání můžete půjčit šlapadla, zkoušet vodní sporty nebo se projet parníkem. Přírodní koupaliště najdete také na písečné pláži při Radvaneckém rybníku. V zimě si zasportujete v lyžařském areálu Polevsko, kde na Vás čekají jak sjezdovky tak i běžkařské tratě.

Během celého roku Vám nabízíme k pronájmu celodřevěnou chalupu s celkovou kapacitou pro 6 osob. Vhodná je zejména pro rodiny s dětmi a skupiny přátel hledající pohodovou dovolenou, chalupu ocení milovníci přírody.

Společenská místnost je vhodným místem ke sledování televize nebo hraní her. Pohodlí Vám poskytne gauč, atmosféru dotvoří krb na dřevo. Nachází se zde také velký jídelní stůl. Kuchyňský kout je od společenské místnosti oddělen barovým pultem. Pro přípravu domácích jídel využijete keramickou varnou desku, elektrickou troubu a mikrovlnnou troubu, práci Vám usnadní i chladnička s mrazákem, myčka nádobí a rychlovarná konvice. Nádherný výhled na koně si užijete v prosklené zimní zahradě s gaučovým i jídelním sezením.

Po dni plném zážitků si odpočinete v některé ze tří ložnic, jedna je vybavena manželskou postelí, druhá dvěma samostatnými lůžky a třetí manželskou postelí a samostatným lůžkem. Samozřejmostí je koupelna se sprchovým koutem a toaletou. V celém objektu je pro Vás zajištěno bezplatné WiFi připojení k internetu.

Využívat můžete travnatou plochu v okolí chalupy, kde si společně posedíte nebo se zahrajete. Dobrou večeři si nemusíte připravovat jen v kuchyni, můžete použít i gril nebo ohniště. Sportovci si uloží kola nebo lyže v zimní zahradě. Při chalupě je jedno parkovací místo, pokud přijíždíte na více autech, můžete po dohodě parkovat i na jiných místech na ranči.

Udělejte si čas na relax a odpočiňte si od každodenního shonu na Chalupě Nord ranč. Rádi Vás u nás přivítáme.