Krásna moderní chalupa u lesa

Zveme Vás do naší nově vybavení Chalupy Patricie, která se nachádzí na okraji obce Lipno nad Vltavou v okrese Český Krumlov. Romantickou atmosféru během Vaší dovolené či pobytu Vám zajistí náš elektrický krb.

Celoročně se můžete ubytovat v naší útulné chalupě, která disponuje kapacitou pro 4 až maximálně 5 osob. To Vám zajistí, že si právě u nás můžete udělat dokonalou rodinnou dovolenou nebo přežití krásného času ve dvojici.

Neopakovatelnou atmosféru Vám navodí elektrický krb v obývacím pokoji, kde také můžete využívat televizor se satelitním příjmem a gaučové sezení. Gauč umí v případě potřeby posloužit jako přistýlka pro jednu osobu. Cítit se jako doma zajisté můžete v komfortně vybavené kuchyni (s el. Spotřebiči a kuchyňským nádobím) s jídelním sezením.

Královský spánek si vychutnáte v jedné ze dvou našich ložnic. K dispozici je Vám 2-lůžkový s manželskou postelí nebo 2-lůžkový se samostatnými lůžky. Nechybí ani koupelna se sprchovým koutem a toaletou a možnost spojení s okolním světem přes bezplatné WiFi připojení na internet. Na dřevěné teráska si odpočinete na venkovním posezení nebo si zde připravíte jídla na grilu. Parkování zajištěno přímo u objektu. Těšíme se na Vás.