Designově nádherná chalupa-skvělá poloha

Chalupa Pod lesem, Trnov u Kašperských Hor je unikátní chalupa, která leží v jednom z nejkrásnějších údolí Kašperskohorska. Úžasný výhled do údolí, klasické kamenné zápraží a netradiční kamenná zahrada, na kterou navazuje les s potůčkem - to jsme my.

Naše Chalupa Pod lesem je vhodná pro všechny typy hostů. Celoročně nabízíme chalupu o výměře 70 m2, s kapacitou pro 5 hostů. Příjemný čas můžete trávit v obývací části s krbovými kamny, televizorem a pohovkou. Výborné jídla si můžete uvařit v kompletně vybavené kuchyni. Pokud toužíte po perfektní relaxaci, koupelna s vířivou vanou, sprchovým koutem, mini krbem a toaletou je tím pravým místem v chalupě. K dispozici je také 2-lůžková ložnice s manželskou postelí a 2-lůžková ložnice s manželskou postelí a výsuvným lůžkem.

Netradiční kamenná zahrada je oázou klidu. V rámci ní si odpočinete na terase s posezením a využijete ohniště, gril či zahradní krb. Jen pár metrů od ubytování si můžete zajezdit na koni. Parkování aut je možné přímo před domem. Těšíme se na Vás!

Obec Trnov je zajímavým výchozím bodem pro pěší turistiku, cykloturistiku, houbaření nebo jízdu na koni. Na dosah máte Národní park Šumava. Doporučujeme Vám navštívit i nejvýše položený královský hrad Kašpeku, případně hrad Velhartice. Do minulosti Keltů nahlédnete na Obří hrad, Sedlo. Zajímavá je i sklářská historie. Lyžování je možné v Ski areálu Kašperské hory.


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty