Horská chalupa v klidném prostředí

Chalupa pod studánkou se nachází na polosamotě v osadě Hraničná v blízkosti obce Janov nad Nisou, v okrese Jablonec nad Nisou, v Libereckém kraji. Chalupa se nachází v krásné přírodě Jizerských hor.

Tato oblast Vás dostane krásou své přírody. Ať už se vydáte kterýmkoliv směrem čekají na Vás příjemné zákoutí. Nejlepší výhled je však shora a v těchto horách najdete množství rozhleden, z nich nejznámější je Maják Járy Cimrmana. Cyklisté zde najdou množství cyklostezek, doporučujeme například trasu Odra - Nisa. Během letních veder si užijete přírodní koupání na přehradách Bedřichov, Josefův důl nebo Mšeno. V okolí najdete také mnoho koupališť (Lučany nad Nisou, Hejnice, Tanvald, Obří sud - Javorník). V zimě oceníte několik lyžařských středisek (Severák, Bedřichov, Lucifer) a běžkaře čeká více než 170 kilometrová Jizerská magistrála. Na výlet se vyberte do Jablonce nad Nisou (Muzeum skla a bižuterie, Muzeum hraček) nebo do Liberce (centrum iQLANDIA, dětské centrum iQpark, zoologická a botanická zahrada, aquapark Babylon).

Během celého roku nabízíme ubytování v chalupě rozdělené na dva apartmány. Každý apartmán má kapacitu 7 - 9 osob. Můžete si je pronajmout samostatně nebo celou chalupu.

Vchod do chalupy je jeden, do společné předsíně, ze které vstoupíte do jednotlivých apartmánů. Apartmány jsou stejně vybavené. Obývací místnost se nachází v přízemí, najdete zde televizi se satelitním příjmem, společenské hry, jídelní posezení i gauč, který po rozložení slouží jako přistýlka pro dvě osoby. Součástí obývací místnosti je kuchyňský kout, který využijete na přípravu jídel podle vlastní chuti. Najdete zde keramickou varnou desku, mikrovlnnou troubu, lednici s mrazákem, kávovar i rychlovarnou konvici.

Ložnicová část je umístěna v patře, odpočinete si v některé ze tří ložnic, 2-lůžkovém s manželskou postelí, 2-lůžkovém s oddělenými lůžky a 3-lůžkovém s manželskou postelí a samostatným lůžkem. V případě potřeby Vám do kterékoliv ložnice přidáme dětskou postýlku. Ke komfortu každého apartmánu přispívají i dvě koupelny se sprchovým koutem a toaletou, jedna v přízemí a jedna v patře. Přízemí obou apartmánů je bezbariérové. V celém objektu je pro Vás zajištěno bezplatné WiFi připojení.

Ke každému apartmánu náleží terasa s posezením, kde si v létě připravíte dobrou večeři na grilu. Pro děti jsme připravili prolézačky a skluzavku. Na pozemku si můžete zahrát různé hry, například badminton. Za chalupou najdete uzamykatelný prostor pro odkládání kol a lyží (společný pro oba apartmány). Přímo u objektu zaparkujete 6 aut. Těšíme se na Vaši návštěvu v apartmánech Chalupa pod studánka.


Preferujeme: Rodiny s dětmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domácí zvířata