Stylově zařízená chalupa se saunou

Rádi Vás přivítáme v klidném prostředí Vysočiny, pod zříceninou hradu Zubštejn, nedaleko CHKO Žďárské vrchy, a ubytujeme v naší Chalupě pod Zubštejnem. Kromě nadstandardního vybavení našeho apartmánu v chalupě je Vám k dispozici velká terasa a zahrada, kde pro Vás a Vaše děti budujeme nové dětské hřiště. V letních měsících je k dispozici bazén a zahradní koupací jezírko. Dále je možné využít saunu nebo pergolu s grilem a udírnou, které se nachází u domu majitelů přímo naproti chalupě. Jako doplňkovou a velmi příjemnou službu Vám můžeme nabídnout masáže.

Letní období láká k poznávání krajiny. Určitě se vydejte ke zřícenině hradu Zubštejn. Pobyt si zpříjemníte výletem na kole. Naleznete tu terén pro méně zdatné i již zkušené a trénované sportovce. Je zde ideální prostředí pro pěší turistiku nebo nordic walkingem. V nedalekém městě Bystřice nad Pernštejnem si můžete prohlédnout radnici, náměstí, kostel nebo galerie. Zchladit se během horkých dnů můžete ve vodní nádrži Letovice. Program si zpestříte vodními sporty, koupáním i opalováním. Panenskou přírodu si užijete v přírodním parku Svratecká pahorkatina. Spolu s dětmi se vydejte do Westernového městečka - Šikland. V zimě si zalyžujete na svazích nedalekých zimních středisek Karasín, Nedvědice, Olešnice i Nové Město na Moravě. A samozřejmě, je zde ideální prostředí pro milovníky zimních běžeckých lyží.

Dovolenou ve dvojici či s rodinou si u nás určitě užijete. K ubytování nabízíme 2 apartmány. V přízemí se nachází bezbariérový apartmán Azul pro max. 4 osoby, v podkroví druhý apartmán Atíco s kapacitou až 8 osob. Rezervace pro druhý apartmán je možné provádět v termínech od 1.6.2019. Každý apartmán má samostatný vchod a nabízí dostatek soukromý.

Pokud vyžadujete naprosté soukromí, je možné rezervovat i celou chalupu v případě, že není obsazen ve zvolený termín ani jeden z apartmánů.

Vybavení apartmánů: Příjemnou atmosféru Vám doplní teplo sálající z krbu v obývacím pokoji. Právě zde je také TV s internetovou televizí a sedačka. Hospodyně a milovníci vaření zajisté ocení nadstandardně vybavený kuchyňský kout (indukční varná deska, trouba s mikrovlnkou, lednice s mrazákem, myčka na nádobí) a jídelnu.

Maximální pohodlí během noci si dopřejete v ložnicích. K dispozici je také koupelna se sprchovým koutem a toaletou (Azul) nebo vanou (Atíco), pračkou a žehličkou. V celém objektu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

Apartmán Azul v 1 nadzemním podlaží je bezbariérový a vhodný i pro osoby se zhoršenou mobilitou, případně imobilní osoby na vozíku.

Krásna zahrada s posezením, grilem, krbem, ohništěm, zahradní houpačkou je také benefitem u nás. Relaxování je možné v sauně, ve venkovním koupacím jezírku i při masírování. Děti se zabaví na dětském hřišti plném atrakcí. V případě potřeby můžeme zapůjčit dětskou postýlku. Pobyt s pejskem je možný po dohodě. Parkování aut je přímo u objektu. Těšíme se na Vás!


Preferujeme: Rodiny s dětmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých lidí