Stylově zařízená chalupa se saunou

Máte rádi saunování, relaxování v bazénu nebo odpočívání při masáži? To vše můžete najít u nás, v Chalupě Pod Zubštejnem, která se nachází v jedinečném prostředí města Bystřice nad Pernštejnem, na okraji CHKO Žďárské vrchy.

Letní období láká k poznávání krajiny. Určitě se vyberte k zřícenině hradu Zubštejn. Pobyt si zpříjemníte výletem na kole, pěší turistiku nebo nordic walkingem. V místě si uděláte prohlídku radnice, náměstí, kostele nebo galerie. Zchladit se během horkých dnů můžete ve vodní nádrži Letovice. Program si zpestříte vodními sporty, koupáním i opalováním. Panenskou přírodu si užijete v přírodním parku Svratecká pahorkatina. Spolu s dětmi se vydejte do Šiklandu. V zimě si zalyžujete na svazích středisek Karasín, Nedvědice, Olešnice i Nové Město na Moravě.

Krásná dovolená ve dvojici či s rodinou se u nás stane nezapomenutelnou, v naší Chalupě Pod Zubštejnem. Celková kapacita ubytování je uzpůsobena pro maximálně 4 hosty. Příjemnou atmosféru Vám už při vstupu dotvoří teplo sálající z krbu v obývacím pokoji. Právě zde je také televizor se satelitním příjmem a gaučové sezení, sloužící po rozložení jako přistýlka pro dvě osoby. Hospodyně a milovníci vaření zajisté ocení perfektně vybavenou kuchyň (el. spotřebiči a kuch. nádobím) s jídelním sezením.

Maximální pohodlí během noci si dopřejete v ložnici. Tvořena je manželskou postelí. Používat můžete také koupelnu se sprchovým koutem, pračkou, žehličkou a toaletou. V celém objektu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

Krásna zahrada s posezením, grilem, krbem, ohništěm, zahradní houpačkou je také benefitem u nás. Relaxování je možné v sauně, ve venkovním koupacím jezírku i při masírování. Děti se zabaví na dětském hřišti plném atrakcí. Víme zapůjčit dětskou postýlku. Pobyt s pejskem je možný po dohodě. Parkování aut je přímo u objektu. Těšíme se na Vás!