Útulná chalupa u vleku, s velkým dvorem

Vítejte v naší Chalupě Slatina, která je situována necelých 50 m od vleku lyžařského střediska Ski areál Slatina, v obci Slatina u Bílovci, v Oderských vrších. Díky naší velké zahradě je ubytování vhodné pro rodinku s dětmi či menší skupinku přátel a známých.

Oderské vrchy jsou příjemným místem k provádění cyklistiky nebo turistiky. Oceníte i rozhlednu, cca 2 km od objektu, kdy při pěkném počasí se můžete kochat panoramatem Oderských vrchů i okolím Ostravy. Pokud však preferujete odpočinek ve vodě, určitě si zaplavete v bazénech místního koupaliště (250 m) nebo i ve Wellness a Ski parku v Tošovicích. Historii poznáte na Zámku Hradec nad Moravicí nebo Zámku Raduň. Spolu s dětmi se podíváte na zvířátka v ZOO Ostrava. Lyžování je vhodné na svazích místního lyžařského střediska.

Každý den v roce Vás vroucně přivítáme v naší útulné Chalupě Slatina. Kapacitně je uzpůsobena pro maximálně 8 až 12 hostů. Už při vstupu do ní si užijete společný čas za jídelním stolem v kuchyni. V prakticky vybavené kuchyni je k užívání připraven el. sporák s troubou, lednice s mrazákem, rychlovarná konvice a mikrovlnná trouba. V rámci kuchyně využijete jedno lůžko.

Výborný spánek nejen během noci zajišťují čtyři 2-lůžkové ložnice. Při skromnějších požadavcích na pohodlí je schopno se v chalupě ubytovat až 12 lidí (odzkoušeno). Maximální pohodlí během trávení chvil v naší chalupě je zajištěno zásluhou koupelny s vanou, pračkou, žehličkou a toaletou.

Rádi si vychutnáváte čerstvý vzduch? Pokud ano, oplocená velká zahrada k tomu nabízí dostatečný prostor. Děti se zde zároveň mohou vyběhat. Nevynechejte také možnost ugrilovat si speciality na malém grilu, na ohništi nebo uvařit si guláš v kotlíku. Do 100 m od ubytování si zahrajete tenis na kurtech, do 300 m se děti potěší hřišti s atrakcemi. Víme Vám také uchovat kola a lyže. Parkování v zahradě je u nás samozřejmostí. Není problém se zvířátky. Stačí už jen přijít a užívat si nádherné chvíle. Těšíme se na Vás!