Apartmán v chalupě na okraji lesa

Chalupa Srdce Krkonoš stojí na okraji obce Dolní Dvůr, v okrese Trutnov, v Královéhradeckém kraji. Tato horská obec leží v Krkonošském národním parku. Za chalupou začíná les, před chalupou teče potok.

V Krkonoších je o zábavu postaráno celoročně, na své si přijdou všechny věkové kategorie. Přírodu můžete poznávat na lehkých procházkách i náročnějších túrách. Turisté se rádi vydávají k chatě Apalucha, kde se odhrával děj filmu "S tebou mě baví svět". Cyklisty potěší možnost nechat se vyvézt k vrcholům cyklobusy a na kole zvládnout jen jednodušší cestu dolů. Rodinné aktivity si užijete například ve středisku Špindlerův mlýn, kde na Vás čeká bobová dráha nebo aquapark. V nedalekém Lánově si zajezdíte na koních, ti odvážnější vyzkouší vyhlídkové lety. Ve Vrchlabí můžete zažít adrenalin při snowtubingu a zorbingu. V teplém období roku vyrazte na koupaliště Čistá, Trutnov či Retro park Sejfy. O zimní zábavu se postarají mnohé lyžařská střediska v okolí, přímo v obci se nacházejí dvě menší lyžařská střediska (Ski family Dolní dvůr a Luisino údolí), vhodné pro začátečníky.

Během celého roku Vám nabízíme ubytování pro 10 osob. Apartmán, který má samostatný vchod, se nachází v přízemí chalupy, jejíž podkroví využívají celoročně majitelé. Chalupa je zařízena pro rodiny s dětmi, jiné typy skupin neubytováváme.

Apartmán je kompletně vybaven. V kuchyni si uvaříte domácí jídla, poslouží Vám zde elektrický sporák, mikrovlnná trouba, dvě lednice, remoska a rychlovarná konvice, práci Vám usnadní i myčka nádobí. K jídlu se usadíte u velkého jídelního stolu v jídelně, zde si můžete ve volném čase také zahrát společenské hry nebo se podívat na oblíbené programy na televizi se satelitním příjmem. Pro Vaše ratolesti je na chodbě připraven dětský koutek s hračkami, na který máte dobrý výhled z kuchyně.

Na dny plné zážitků Vás připraví dobrý spánek, využít můžete jednu ze tří ložnic. K dispozici je jedna 2-lůžková ložnice se dvěma samostatnými lůžky a dvě 4-lůžkové ložnice, každá se dvěma samostatnými lůžky a palandou. O Vaše dokonalé pohodlí a soukromí se postarají tři koupelny, v každé ložnici jedna, se sprchovým koutem a toaletou. Pro nejmenší připravíme na požádání dětskou postýlku do kterékoliv ložnice. V celém objektu je pro Vás zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

Pokud rádi trávíte čas na čerstvém vzduchu, oceníte zahradu u chalupy. Společně si posedíte za dřevěným stolem s lavicemi, grilované dobroty si připravíte na venkovním grilu. Děti si užijí pohyb na prolézačkách se skluzavkou a houpačkou, nebo se vyhrají na pískovišti. Sportovní vybavení, kola a lyže, si uložíte ve vyhrazeném prostoru. Parkování pro 3 auta je umožněno přímo u objektu.

Užijte si klid a pohodu s Vaší rodinou na Chalupě Srdce Krkonoš. Těšíme se na Vaši návštěvu.


Preferujeme: Rodiny s dětmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých lidí, Domácí zvířata